Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Devlet Hakkında Aydınlanmaya İhtiyacım Var

İ Çevrimdışı

İslamicin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Arkadaslar öncelikle selamın aleykum.
Öncelikle sizi uzun zaman takip ettim ve gidişimin yanlis yolda olduğunun kanaatine vardım
24 yaşındayım ve gerek çevremden gördüğüm kadarı ile yasam Tarzım bu yonde vatan sevgisi ile geçti.
Polislik ve subaylık Sınavlarına cok kez girdim ve goz problemi ile elendim. Bunda da vardır bir hayır diye yoluma devam ettim
ŞUAN ise dogu da üniversite son sınıf okuyorum ve vatancilik ve taguta güvenmenin boş oldugunu anladım Allah razı olsun sayenizde de tağutu gordum.
Fakat benim sorum şu ben Türkiye de yasıyorum haliyle ve askerlik yapmam gerekecek ne yapmalıyım asla ve asla istemiyorum gitmek tagut düzenine karsi okulum bitince büyük ihtimal atamam olacak ve devlet işçisi olarak vergilerimi ödeyeceğim böylelikle ne yapmalıyım ben cok cikmazdayim ben asla dinimin kurallarını çiğnemek istemiyorum.
Allah razı olsun beni dogru yola yonelttiniz paylasimlariniz ile.. Cevaplarsanız sevinirim

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Üst Ana Sayfa Alt