Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Diyanetin imamları arkasında cuma namazı

M Çevrimdışı

Müfteri Pezdevi

ÜYE
Banned
Selamun aleykum arkadaşlar diyanet imamları arkasında cuma kılıyorum bir sakınca olurmu bunun hakkında bir görüş varmı

طالب بن عايد Çevrimdışı

طالب بن عايد

انا لله وانا اليه راجعون
Süper Moderatör
We aleykum selam we rahmetullah kardeşim
Kardeşim Cami imamlarının arkasında namaz kılınıp kılınamaması şartlar dahilinde verilen linkte ( İlmi Konu - Cami İmamlarının Arkasında Namaz Kılmak (Kılabilmek) ) açıklanmış. Tamamen kılınmaz da değil, tamamen kılınır da değil. Maaş almasından dolayı kılınmaz denmiyor. Öyle olsa cami imamlarının arkasında kılınmamasında seçenek olmaz. Bu sebeble yazıyı sonuna kadar dikkatlice okuyun.
Ek olarak;

mefhum Çevrimdışı

mefhum

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu gün hutbe 15 temmuzla ilgiliydi. Diyanet hakkında bir şeyler söyleyeceğim ama durduk yere siteyi kapatırlar susmak daha hayırlı. Ne gevurla derdim var nede mecusiye kinim. Sevemedim ikiyüzlüleri. Bu ikiyüzlüler varken gevurda mecuside riyakarlar kadar zarar vermiyor sanki islam dinine.

Üst Ana Sayfa Alt