Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Diyarbakır'da ve Batman'da bildiğiniz tevhidî dernek veya vakıf var mı?

عبيد Çevrimdışı

عبيد

إذا لم تخلص فلا تتعب
Selamun aleykum,

Kardeşler şehir değiştirdiğim için uzun bir süredir Müslümalardan uzağım. Diyarbakır veya Batman'da bulunan dernek-vakıf bilen varsa bilgilerini paylaşabilir mi?

Not: Biliyorum bu tür başlıklar forumda çokta doğru bulunmuyor. Ben de bu tür yollara başvurmayı doğru bulmuyorum ama en azından beraber namaz kılacağım, hakka hatırlatacak bir kaç kardeşle tanışmak ihtiyacı duydum.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Aleykumselam kardeşim

Diyarbakırlı bi kardeş vardı uyemiz @Hattab Amedi idi Allahu alem epeydir ortalıkta yok. Sana yardımcı olacaktır inş geldiğinde özelden hasbihal edersiniz

عبيد Çevrimdışı

عبيد

إذا لم تخلص فلا تتعب
Aleykumselam kardeşim

Diyarbakırlı bi kardeş vardı uyemiz @Hattab Amedi idi Allahu alem epeydir ortalıkta yok. Sana yardımcı olacaktır inş geldiğinde özelden hasbihal edersiniz
Allah ecrini versin abi. Hattab abiyi tanıyorum. Eskiden aynı camiadaydık fakat malum parti vb sebeplerden dolayı ayrıldım.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Allah ecrini versin abi. Hattab abiyi tanıyorum. Eskiden aynı camiadaydık fakat malum parti vb sebeplerden dolayı ayrıldım.
Akhi bir de reelde nasihatleseniz iyi olurdu diye tahmin ediyorum

Üst Ana Sayfa Alt