Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

DUA EZBERİ DERSİ (İstişare)

R Çevrimdışı

reh_numa1

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardeşim duaları inş.ezberlemeye çalışıyorum yalnız her zaman internete giremediğim için cevap atamıyorum ama sizi takip etmeyi ihmal etmiyorum.hakkınızı helal edin.........
mevlaya emanetsiniz...
VESSELAM...

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
reh_numa1 ' Alıntı:
s.a kardeşim duaları inş.ezberlemeye çalışıyorum yalnız her zaman internete giremediğim için cevap atamıyorum ama sizi takip etmeyi ihmal etmiyorum.hakkınızı helal edin.........
mevlaya emanetsiniz...
VESSELAM...
allah senden razı olsun kardeşim.......rabbim ecrini firdevs olarak versin inşallah........... arada birde olsa mesajlarını bekliyoruz inşallah.......selametle

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
takva keremdir ' Alıntı:
ALLAH razi olsun ,insALLAH bizde variz
SİZDEN DE RAZI OLSUN KARDEŞİM KATILIMLARINIZI BEKLİYORUZ..........EZBER BİTTİKTEN SONRA İNŞALLAH BİZİ BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİZ .BU HAFTADAKİ EZBER DERSİMİZ BUYRUN

https://www.islam-tr.org/dualar/dua-ezbery-dersy-t9773.75.html

BİR SORUN OLMASA HER PAZARTESİ GÜNÜ EZBERLENECEK DUALARIN YERİNE YENİ Sİ VERİLİYOR..............SÜREMİZ 1 HAFTA PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR...........SELAMETLE

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum kardeşim...

dualarımız oldu bıraktınızmı :(

ayrıca nmzlarımızda...:(

Üst Ana Sayfa Alt