Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua Isteyen Kardeşime Dua Edeceğim Burada Inşaallah

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
ESSELAMU ALEYKUM KARDEŞLERİM

BENDEN DUA İSTEYENE DUA EDECEĞİM. KM ÖTEKİ KARDEŞLERİME DUA ETMEK İÇİN BURAYA KONU AÇTIM. KİM NASİPLENMEK İSTERSE BUYURSUN İSTEĞİNİ SÖYLESİN O ŞEKİL DUA EDECEĞİM..
Aleykum Selam ve Rahmetullah, abi yüce Allah'a(cc) günahlarımın bağışlanması için dua edebilir misiniz, Allah(cc) radı olsun.

Son düzenleme:
KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Moderatör tarafında düzenlendi:
KavaFiL Çevrimdışı

KavaFiL

Bir kişiyi kurtarmak için çabalayınız..
İslam-TR Üyesi
Aleykum Selam ve Rahmetullah, abi yüce Allah'a(cc) günahlarımın bağışlanması için dua edebilir misiniz, Allah(cc) radı olsun.

rabbim senin anne ve babanın kardeşlerinin günahlarını affetsin kardeşim.rabbim sana dünyada ve ahirette güzellik versin.

Aleykum selam akhi bir dersim var mezun olacağım dersden geçebilmem için dua istiyorum Allah svt radı olsun

rabbim hakkıyla derslerini vermeyi nasip etsin. ümmete faydalı şahıs olabilmeni niyaz ederim kardeşim.

Yollarmin acilmasi icin dua edeblrmsn akhi insaallah cezakellahu hayran
el fettah ismiyle rabbim tüm kapıları ve yollarını hem sana hemde ümmete açsın inşaALLAH.

bizede duanda pay ayırırmısın Allah razı olsun

RABBİM SANA DÜNYADA VE AHİRETTE İYİLİK VERSİN.

Akhi Allah -Azze ve Celle- ye bana istediğimi vermesi için, günahlarımı affetmesi için, beni cennetinde seninle buluşturması için, imanımı artırması, bana ihlas vermesi ve canlarımızı müslümanlar olarak alması için dua et inşaAllah.

ALLAH azze ve celle seni şahidlerden kılıp canını şehidler gibi alsın ve firdevsine koysun.

Kısa bi süre içerisinde zor bir karar vermem gerekiyor. En hayırlısını seçebilmem için dua edebilir misiniz? Allah razı olsun.

ALLAH azze ve celle kalbine güzellik versin kardeşim bir an önce... rabbim hayrlı bir eş iş aş nasip etsin cümlemize...

:) et müslüman et ALLAH diline gönlüne kuvvet versin.

rabbim cümlemize iman kuvveti versin şeytanın ayağını kırabilelim..

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah s.w.t hepimize böyle nesiller nasip etsin ALLAHUMME AMİN

Baba-oğul-torun maşeAllah
11053477_1407086859620372_7030940471714302851_n.jpg

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
rabbim senin anne ve babanın kardeşlerinin günahlarını affetsin kardeşim.rabbim sana dünyada ve ahirette güzellik versin.

rabbim hakkıyla derslerini vermeyi nasip etsin. ümmete faydalı şahıs olabilmeni niyaz ederim kardeşim.

el fettah ismiyle rabbim tüm kapıları ve yollarını hem sana hemde ümmete açsın inşaALLAH.

RABBİM SANA DÜNYADA VE AHİRETTE İYİLİK VERSİN.

ALLAH azze ve celle seni şahidlerden kılıp canını şehidler gibi alsın ve firdevsine koysun.

ALLAH azze ve celle kalbine güzellik versin kardeşim bir an önce... rabbim hayrlı bir eş iş aş nasip etsin cümlemize...

rabbim cümlemize iman kuvveti versin şeytanın ayağını kırabilelim..
Ben????? Unutulmuşum herhalde:(

T Çevrimdışı

Talha bin Asım et-Turkî

Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!.
İslam-TR Üyesi
السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Özelde bizler, genelde ümmetin tembelleri ve cahilleri için dua et İnşeallah -taassubcular içinde-. Birde ittifak için dua et -ihtilaflar son bulsun İnşeallah-. Birde İslam Devleti, İslam Ordusu ve İslam Milleti için dua et -İnşeallah-.

KavaFiL Çevrimdışı

KavaFiL

Bir kişiyi kurtarmak için çabalayınız..
İslam-TR Üyesi

Özelde bizler, genelde ümmetin tembelleri ve cahilleri için dua et İnşeallah -taassubcular içinde-. Birde ittifak için dua et -ihtilaflar son bulsun İnşeallah-. Birde İslam Devleti, İslam Ordusu ve İslam Milleti için dua et -İnşeallah-.

ALLAH azze ve celle nurunu tamamlayacaktir inşaALLAH

Üst Ana Sayfa Alt