Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

C Çevrimdışı

cuheyman el-uteybi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Allahım! Senin kolay kıldığından başka kolay yoktur. Eğer sen dilersen zoru kolay kılarsın."

"Allahım! Sadece senin rahmetini umarım.Göz açıp kapayınca- ya kadar -bile olsa- beni nefsime bırakma. Bütün işlerimi (ve hâlimi) düzelt.Senden başka ilah yoktur"

Allahım! Keder ve hüzünden, acizlik ve tembellikten, cimrilik ve korkaklıktan, borcun belimi bükmesinden ve insanların bana galip gelmesinden sana sığınırım"

Hisnul muslim de geçen bu duaları okumanı tavsiye ederim ahi. Rabbim yardımcın olsun...

Tamam إن شاء الله abla. الله RAZI olsun.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamu aleykum kardeşler.
Havîn bacımız mide kanaması geçiriyor. Dualarınızda onu unutmayın inşaAllah.
Rahman olan Allah'a emanetsiniz.

SübhanAllah Rabbim hastalık bırakmayan şifa versin amin yapılacak bir sey var mı kardeşim

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah hepinizden razı olsun sizleri firdevsine alsın inşallah. .
Kan takviyesi ve serumla tabi Rabbiminde izniyle ve dualarınızla hamdolsun şimdi iyiyim.
Allah şifa versin kardeşim

H Çevrimdışı

Havîn

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
عمر خطاب Çevrimdışı

عمر خطاب

منبوذ
İslam-TR Üyesi
Ben bütün kardeşlerime dua ediyorum hepsini tektek yazmasam da sizleri görmeden Allah için seviyorum (اِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ اِخْوَةٌ) şifresiyle Rabbim hepinizi sevsin sıkıntılarınızı gidersin sizleri alemlere Rahmet olarak gönderilen Efendimize (S.A.V.) komşu eylesin

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Akhiler bir sıkıntımdan dolayı sizlerden dua bekliyorum inşAllah

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Bu kardeşiniz için de dua edin, dua edin ki, Rabbim bana yolumu göstersin ve hakkımda hayırlı olanı nasip etsin inşallah..

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Akhiler bir sıkıntımdan dolayı sizlerden dua bekliyorum inşAllah

Rabbim tez zamanda,sıkıntılarını gidersin abi
Yolunu açsın,sıkıntılar icin sabir, gonlune ferhalik ve hakkında hayırlı olani versin.

Allah yardimcin olsun abi.

Bu kardeşiniz için de dua edin, dua edin ki, Rabbim bana yolumu göstersin ve hakkımda hayırlı olanı nasip etsin inşallah..

Amin

Allah yardimcin olsun imam kardesim Yolundan ayırmasın seni, beni, hepimizi.

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Yolunu açsın,sıkıntılar icin sabir, gonlune ferhalik ve hakkında hayırlı olani versin.

Amin

Allahumme amin abla. Sağolasın, eksik olma..

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi

Amin

Amin amin amin Allah razı olsun
Rabbim dualarını kabul buyursun

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Evlilik girişimim var ve sürekli sıkıntıyla karşılaşıyoruz. Gönülden duaya ihtiyacım var. Allah’ın celali, azameti, hakimiyeti ve büyüklüğü sonsuzdur. Allah hepimize deva versin.

Rabbim kolaylastirsin hayra tamamlasın. Amin

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
Evlilik girişimim var ve sürekli sıkıntıyla karşılaşıyoruz. Gönülden duaya ihtiyacım var. Allah’ın celali, azameti, hakimiyeti ve büyüklüğü sonsuzdur. Allah hepimize deva versin.

Allah (subhanehu ve teala) sana hayırlı, saliha ve seni cennete götürecek bir zevce nasip etsin abi inşallah. Cümlemize de..

Allah (subhanehu ve teala) tüm sıkıntılarını gidersin inşallah.

Allahumme amin.

Strangers Çevrimdışı

Strangers

Şam Bir Sabır Kalesi Oldu...
İslam-TR Üyesi
Allah bize yeter ve o ne güzel vekildir!

Ey milyarlık ümmet! Şam halkınız soykırıma uğruyor.

Ey müslüman halklar kendinize gelin!

Ey medyacılar ve seçkinler içeride devam eden öyle katliamlar görüyoruz ki ağlamaktan gözlerimiz iltihaplanıyor.

Lanetli Ruslara susan, onlara ortak olan, onlarla anlaşan herkese karşın Allah bize yeter ve o ne güzel vekildir diyoruz.

Helak olsun... Politik çıkarlar uğruna kardeşimin katilini dostum yapan politikalar!

Anlaşmalara katılan grupların bitirici resmi beyan çıkartıp "Bu lanetli katil ile aramızda bugünden sonra kılıçtan başka bir şey yoktur, ne garantör ne de arabulucudur ve onunla olan tüm ittifaklardan çekiliyoruz" deme zamanı gelmedi mi?

Allah'ım! Yardım etmeye gücü yettiği hâlde Suriye'yi yüzüstü bırakanları sana havale ediyoruz.

Ya Allah ya Muntakim !!

Şam'ın aslanı muhaysini

Üst Ana Sayfa Alt