Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
İnna lillah ve inna ileyhi raciun.

Dün o mesajımdan bi müddet sonra vefat haberini aldık abi.
Inna lillah ve inna ileyhi raciun
Allah rahmet eylesin akhim
Rabbim onu cennetine alsın ve merhanetiyle muamele etsin inchaAllah

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Y Çevrimdışı

Yobazsair

.
İslam-TR Üyesi
السلام عليكم،
Erkek kardeşim henüz 19 yaşında ve madde kullanıyor. Onun için başka şehire taşındık. Dünden beri evden kaçıp eskiden oturduğumuz şehre kaçtı. Bulundu elhamdülillah..

Onun için dua eder misiniz?
Allah subhanehu ve teala ona hidayet versin. Bu bataklıktan kurtarsın. Onu ve onun gibileri..

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
Esselamu 'Aleykum

Kardeşlerim sizden kendim için veya annem babam eşim çocuklarım için değil ümmetin değerlerini kaybettiği ve dualarında unuttuğu ancak ümmeti en çok düşünen ve onların kurtuluşu için çırpınanlardan biri olan ve buna rağmen Tağutların zindanlarına reva görülen Şeyh Şahımerdan Sarı Hoca ya dua istiyorum..

Hoca için dua edin kardeşler şuanda da Irak ta Tağutların zindanlarında bedel ödemekte.. Herkes Tevhidtir tağuttur şirktir diye slogan nidaları atar ama herkes bedel ödeyemez.. Her bedel ödeyen de o bedelden sonra aynı davayı üstlenmeye yeltenemez.. Hoca Allah ona selamet versin yıllarını çoluk çocuğunu eşini dostunu kaybetmeyi bu dava için göze almış ve hala da tek başına zalimlere meydan okuyan adı gibi yiğitlerin lideri, merdanların şahı olmuş saygı değer büyük bir 'Alimdir.. Dualarınızı ondan eksik etmeyin, kendinizi de yoluna başkoymaktan mahrum etmeyin.. Selametle..

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum,

Önce yapacağım ve yapmış olduğum davetlerin etkili olması için sonra dinde asi olan babamın hidayeti için dua bekliyorum. Son olarak evlenmek için bir kadınla konuştum lakin ailesi ikna olmuyor islam devletini kurmam için dua edin inşaallah. Alemlerin rabbi sizi ve ehlinizi cennetiyle mükafatlandırsın.

Muvahide.ozlem Çevrimdışı

Muvahide.ozlem

حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum,

Önce yapacağım ve yapmış olduğum davetlerin etkili olması için sonra dinde asi olan babamın hidayeti için dua bekliyorum. Son olarak evlenmek için bir kadınla konuştum lakin ailesi ikna olmuyor islam devletini kurmam için dua edin inşaallah. Alemlerin rabbi sizi ve ehlinizi cennetiyle mükafatlandırsın.
Aleykum esselam . Durumumuz aynı ☺

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
teyzem 3 gün önce öldü, annem 70inde fenalaşıp duruyor acile kaldırdım , babayla görüşmüyoruz o da karaciğerin % 70ini kaybetmşl anladığım kadarıyla ölüm döşeğinde ölmüş bile olabilir görüşmek istemiyor zaten annem bu haldeyken bırakamam , zor günler .... pişmanlıklar ...annem giderse kimsem kalmaz ,üzülmesin diye sarılamıyorum bile,,, , inşaallah annem atlatırda iyileşir amin !

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
teyzem 3 gün önce öldü, annem 70inde fenalaşıp duruyor acile kaldırdım , babayla görüşmüyoruz o da karaciğerin % 70ini kaybetmşl anladığım kadarıyla ölüm döşeğinde ölmüş bile olabilir görüşmek istemiyor zaten annem bu haldeyken bırakamam , zor günler .... pişmanlıklar ...annem giderse kimsem kalmaz ,üzülmesin diye sarılamıyorum bile,,, , inşaallah annem atlatırda iyileşir amin !
Rabbim yardımcın olsun kardeşim , Senin gıyabında tüm hastası olan dertleri olan kardeşlere Allah tan yardım diliyorum.

Üst Ana Sayfa Alt