Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

Nazenin34 Çevrimdışı

Nazenin34

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Okuyabildiğim mesajlari okudum. Rabbim bütün kardeslere merhamet etsin. Hastalara şifa versin. Rezzak ismi ile zorda olanlara nazar etsin. Ilim isteyenlere ilim beraberinde amel versin. Hayır isteyen herkese hayır versin. Kimin ne duası varsa hayır üzere kabul etsin.
Allahumme Amin Allahumme Amin Allahumme Amin

Ben de dua istiyorum. Rabbim hamd sanadır. Sensin Selam.. Sensin Semi.. Sensin Basir. En guzel isim ve sıfatlarınla seni tesbih eder tüm noksanlıklardan tenzih ederim.
Peygamberimize onun pak temiz ailesine ashabına sonsuzlarca selatu selam olsun. Senden Afuv isminle kendim ve kardeşlerim için af Tevvab isminle tövbelerimizin kabulünü istiyorum.
Senden kendim için ve bu arzusu olan hanif kardeşlerim icin hayırlı salih, saliha evlatlar istiyorum. Amel edebilecegim ilimler, insanlara hakkı anlatabilecek lisan, hakkı anlattigim insanların hidayete ermesini, onların da amel edip salih nesiller yetiştirmesini istiyorum. Rezzak isminle hayırlı rızık hayırlı yaşam diliyorum. Bize sağlık afiyet ver. Biz müslümanları yeryüzünün öncüleri kıl. Senin icin eli silah tutan, kalem tutan, dili hakkı haykıran muvahhid kardeslerime yardımını yolla onları muzaffer kıl. Soyut yahut somut atışlarını isabet ettir. Ramadan ayında temizlenmis olarak çikmayı bir dahaki Ramadna ayina gunahsız sekilde varmayi bizlere nasip et.
Yarabbel alemin hamd sanadır. Selam efendimize ve ashabına ve sonraki gelmiş gecmis buťun seleflerine ve mumın kardeslerime olsun.
Allahumme Amin

(Dua isteyecektim oturup dua yazmısım silmeye de icim el vermedi. Kardesler mumin olarak af edilmis olarak ölmeyi ve hayirlı evlat icin dua istiyorum. Iki erkek kardesim var onlarin ve babamin hidayeti icin dua istiyorum. Ayni zamanda Rabbim benim eşimin ailemin imanini da kabul buyursun. Bizlerin hidayetini arttırsın. Amin)

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Selam aleykum we rahmetullah

Bu hafta sonu universite sınavım var
Liseyi bitirdim sayılır, 4 zorunlu dersim kaldı...

Konular, dersler vs tr'de çok zor ve düzgün anlatılmıyor, bunuda demeden geçemiycem

Sizlerden isteyim bana ve tüm sınava girecek olan kardeşlere dua etmeniz

Üstelik ben 3 tane oturuma girecem, yds'yide seçtim
Hayırlısı
Şimdiden Allah razı olsun

Berkut Altay Çevrimdışı

Berkut Altay

رَفْرِفِي يَا رَايَةَ التَوْحِيدِ
İslam-TR Üyesi

Konular, dersler vs tr'de çok zor ve düzgün anlatılmıyor, bunuda demeden geçemiycem

Hayırlısı
Hangi dil den gireceksin kardeş
Allah yardımcınız olsun

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Hayırlısı

Aleyküm Selam

Konuların gerekliliğine bakılmaksızın her şeyin öğretilmeye çalışıldığı bir sistem ve bu sistem'de ezilen öğrenci. Allah sana bu sene bu sistemden kurtulmanı nasip etsin. Gelecek yıla kalmadan sınavda istediğin yeri hatta daha hayırlısını kazanman dualarım ile başarılar.

E Çevrimdışı

eva

Üye
İslam-TR Üyesi
Gün geçtikce şuana kadar öğrendiklerimden, amellerimden, zikir ve tefekkürden uzaklaşıyorum. Tekrar o başta ki samimiyetime dönmek istiyorum, ama olmuyor. İmanıma daha fazla zarar gelmesinden korkuyorum. Keşke tekrar İslamın lezzetini tadabilsem.

Muvahide.ozlem Çevrimdışı

Muvahide.ozlem

حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ
İslam-TR Üyesi
Gün geçtikce şuana kadar öğrendiklerimden, amellerimden, zikir ve tefekkürden uzaklaşıyorum. Tekrar o başta ki samimiyetime dönmek istiyorum, ama olmuyor. İmanıma daha fazla zarar gelmesinden korkuyorum. Keşke tekrar İslamın lezzetini tadabilsem.
Keşke deme InşaALLAH.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Selamun aleykum. kardeşlerim yaklaşık on gündür bel fıtığından dolayı bacağımda ki ağrılarım çok şiddetlendi.
rabbim tüm hasta kardeşlerime acil şifa versin. samimi dualarınızı taleb ediyorum.

Aleykumselam abi Rabbim hastalık bırakmayan bir şifa versin amin
Yakınlarda isen hasta ziyareti ecrinden mahrum etme bizi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
KavaFiL Çevrimdışı

KavaFiL

Bir kişiyi kurtarmak için çabalayınız..
İslam-TR Üyesi
Isteyenler varda akide ahlak onemlii.

ALLAHumme amin ecmain
karşımızdakini nasıl istiyor isek bizde edepli ahlaklı olalım akidemizi oturtup ALLAH'ın ipine sarılalım. İmanın şartlarını mutlak şekilde yerine getirelim. Tevhidi hakkıyla öğrenelim. Sonra rahmana hayrlı bir dua edelim ya rabb bize hayrlı iş aş eş nasip et diye :)

Üst Ana Sayfa Alt