Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dünyadaki Tüm Mazlumlar Için Amin Diyelim

V Çevrimdışı

vertyucek

Üye
İslam-TR Üyesi
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym

Hamd ve şükür Yalnız HAZRETİ ALLAH CELLE CELALÜH’E mahsustur ona sonsuz sınırsız Hamd,Şükür ve istiğfarı tevbe sonsuz sınırsız sayıda olsun.PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM’E aile efradına ve ashabına sonsuz ve sınırsız salatu selam sonsuz sınırsız sayıda olsun.amin.

selamun aleyküm rahmetullahi ve berakatühü
Değerli kardeşler çok sancılı ve sıkıntılı zamanlar geçiriyoruz. tüm dünyadaki MUHAMMED (SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM) ÜMMETİ kan ağlamakta.Filistin,Afganistan,Somali,Bangladeş,Ara kan,Mısır,Irak,Suriye ve daha nice memleketlerde.

HAZRETİ ALLAH CELLE CELALÜH bize zulüm görenleri kurtarmayı emretmektedir.

Hem siz neyinize çarpışmayasınız? Allah yolunda ve o zebun (zavallı bir duruma düşürülmüş) erkekler, kadınlar, yavrular uğurunda ki «yarebbena, bizleri bu ahalisi zâlim memleketten çıkar, tarafından bize bir sahib gönder, tarafından bize bir yardımcı gönder, Diye yalvarıb duruyorlar.
Nisâ / 75

ama malesef bizler dünyaya öyle daldık ki ...ne toprağa kendi kız çocuklarını gömen zalimleri durduran PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLALLAHU ALEYHİ VE SELLEM ve O’NUN mübarek ASHABINA ALEYHÜMÜSSELAM nede müslim gayri müslim demeden ezilmişlerin hamiliğini yapan MÜBAREK ECDADIMIZA ALEYHÜMÜSSELAM yaraşır millet olmadık.ezilenlere yeteri kadar yardım elimizi uzatamadık.

Bari duayı unutmayalım bari kalplerimiz binbir zulümle inleyen kardeşlerimizle olsun.duamızı esirgemeyelim inşaAALLAH.

yarında bizim başımıza kötü bir şey geldiğinde HAZRETİ ALLAH CELLE CELALÜH bizi unutmayacaktır.inşaALLAH.HAZRETİ ALLAH CELLE CELALÜH tüm inananları korusun.

Ve şayed kullarım sana benden sual ettilerse muhakkak ki ben çok yakınımdır, bana dua edince duacının duasına icabet ederim o halde onlar da benim da'vetime koşsunlar ve bana hakkile iman etsinler ki rüşd ile gidebilsinler
Bakara / 186

tüm dünyadaki tüm mazlum ve müslümanlar için amin inşaALLAH.

Üst Ana Sayfa Alt