Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Düşmanların Hedefi TESETTÜR

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
TESETTÜR

Islâm'a inanisin ve müslümanca düsünüsün simgesidir.

Müslüman kadinin ilk bakista anlasilabilen tek ayirici vasfidir.

Ehemmiyetine binaen bu konuda müslümanlarin hassasiyeti, kafirlerinde telasesi oldukça büyüktür.

Onlar, vargüçleriyle örtüyü ve hicabi müslüman kadinin elinden çekip almanin yollarim arastirirlar.

Çünkü, müslüman kadinini örtüsünden uzaklastirmak, Onu dininden uzaklastirmanin ilk ve en mühim adimidir.

Bu noktada basarili olundugunda, yani her ne sebeple olursa olsun bir kadin tesettürü ihmal edecek kadar

bilinçsizlestirildiginde artik onun islimi bir kisiliginden söz etmek mümkün degildir.

Artik onun iplerini ellerine geçirmis sayilabilirler.

Hürriyet, ilericilik, moda ve benzeri isimler altinda dilenilen yöne sürülebilir, dilenilen sekilde sömürülebilir.

Müslüman Bacim !!!!!

Sen ki tesettürunle Allah katinda büyük bir degere,büyük bir saygiya ve serefe SAHIPSIN.....

Kafirlerin bu serefi elinden almasina izin verme!!!!

Tesettürünu canindan degerli bil,o bilincle yasa ve onu koru.........

S Çevrimdışı

Sehid

Üye
İslam-TR Üyesi
Basörtüsü Müslüman hanimlarin namusudur.

Caddelerde gördügümüz "basörtülü" kardeslerimiz dikkat cekiyor. Onlarin örtündükleri BAsörtü vazifesinden cikmis, bes metre topuz yapiyorlar neyin nesi bilmem. Ne icin örter bilmem.kiyafeti desin onuda gecmis. Birde 2kilo makyaji varmi, Allaaaaaaaaaaaaaaaaaah gelde bunu cigneme.....

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Gıcık oluyorum bu tür insanlardan..Allah ıslah etsin..Allah bizi o şekilde sınamasın.Amin

F Çevrimdışı

FAKİRULLAH

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN...
MEVLA NIN HÜR VE DEĞERLİ OLAN KADINI CARİYEDEN AYIRMAK İÇİN VERDİĞİ BU GÜZELİM TESETTÜRÜ ÇİĞNEYİP NASIL KENDİLERİNİ DEĞERSİZLEŞTİRDİKÇE DEĞERLİ GÖRÜYORLAR AKLIM KISIR KALIYOR.... :agliyorum :agliyorum RABBİM BİZLERİ HAKKINI VEREMEMEKTEN MUHAFAZA EYLESİN...

M Çevrimdışı

mucahit571

Üye
İslam-TR Üyesi
BAŞÖRTÜSÜ KADININ NAMUSDUR
BAZI KADINLAR DA SADECE BAŞÖRTÜSÜ NAMUS DEYİP BAŞINA BAŞÖRTÜSÜ ALTINADA MİNİ ETEK GİYİYORLAR BU NASIL İŞ BUNU HİÇ ANLAMIYORUM

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mucahit571 ' Alıntı:
BAZI KADINLAR DA SADECE BAŞÖRTÜSÜ NAMUS DEYİP BAŞINA BAŞÖRTÜSÜ ALTINADA MİNİ ETEK GİYİYORLAR BU NASIL İŞ BUNU HİÇ ANLAMIYORUM
:eek:hafalanoldum :eek:hafalanoldum :eek:hafalanoldum :eek:hafalanoldum :eek:hafalanoldum terbiyesizler onların yüzünden başörtümüzün adı çıkıyo :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin

M Çevrimdışı

mucahit571

Üye
İslam-TR Üyesi
BEN Bİ KONYALI OLARAK BU ORNEKLERI KONYADA ÇOK GÖRÜYORUM ALLAH ISLAH ETSİN

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
mucahit571 ' Alıntı:

sadece konyada değil kardeşim heryerde aynı...başlarındakını altlarına ortseler daha edepli olacaklar ama nerdeeee... :crycry :crycry :uzgunumm :uzgunumm

Rabbım ıslah etsınnn :benkizgin

E Çevrimdışı

enes bin malik

Guest
ginger ' Alıntı:
AMİN böylelerine çok kızıyorum amacsızca sadece kafalarını örtmeyi tesettür sanıyorlar. o şekilde olacaklarına açık olsunlar daha iyi :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin :benkizgin

temin_dari Çevrimdışı

temin_dari

Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
mucahit571 ' Alıntı:

sadece konyada değil kardeşim heryerde aynı...başlarındakını altlarına ortseler daha edepli olacaklar ama nerdeeee... :crycry :crycry :uzgunumm :uzgunumm

Neden ve ne yapmaya calıştıklarını anlamak zor...Böylelerini inanc sahibi olmayıp ta görenler bile şaşırıyor bu ne :huhuuhuu :huhuuhuu
Ve arkasından gelen söz başını neden kapıyoki...?bence başı nı değil diğer acıklarını kapasın...bunu gören bilimcsiz lerde aynısını yapıyor...

Rabbım ıslah etsınnn

H Çevrimdışı

habibe

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ya neden başörtü bu kadar büyük ve çözümsüz bir sorun oluyor anlamıyorum ya başın örtülü olması kime zarar veriyor ki degerlerimize sahip çıkalım lütfen

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:huhuuhuu

S.A. kardeslerim cok haklisiniz hepinizde yerden goge kadar ama lutfen unutmayin cahiliz, cok cahiliz ve ogrenecek ogretecek cok seyimiz var nolursunuz bukadar kizmayin kimseye RABBIM HEPIMIZI ISLAH ETSIN HEPIMIZIN GONLUNE KENDI GUZELLIKLERINI IHSAN ETSIN DUA ETSEK DIN KARDESLERIMIZE DAHA GUZEL OLUR GIBI GELIYOR BANA.

YOKSA BIZIM DIGERLERINDEN NE FARKIMIZ KALIYOR:::::::?????????????????? :uzgunumm :uzgunumm :uzgunumm :uzgunumm :uzgunumm

VEDE HABIBE kardesimin dedigi gibi kimseye zarari yok aslinda ama goz zevkini bozuyor kimi insanlarin belki birde sadece basi ortmekle bitmiyor ben mesela bir ornek benim gibiler bizim gibiler hepimiz sadece birsey yetmiyor

dualarimiz da cok onemli

T Çevrimdışı

Turquie

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamu aleykum ben yeni uyeyim bu da benim ilk mesajim. basortusu ve tesettur bizlerin yarasi olmaya devam ediyor. cok uzuluyorum bu kizlarin kadinlarin bu haline. gecen su meshur video sitesinde basortululer hakkinda bir videoya rastladim seyredemedim bile. altindaki mesajlari okuyayim dedim estagfurullaaah. dunyayinin her yerinde muslumanlarin hali acinacak bir durumda. allah cumlemizi islah etsin
basortulu ciplaklar olmaktan korusun kardeslerimizi.
bi kadin toplumda insan olarak yer almali disi bir varlik olarak degil. ancak bu sekilde deger kazanir. bir mucevher kuyumcularin en guvenli yerlerinde saklanir cok degerli oldugu icin. kadinlarin da kendilerini muhafaza etmeleri gerekir mucevher gibi. kadina en buyuk degeri islam vermistir. tesettur de bu degerin bir gostergesidir. aranizda henuz ortunmeyen ya da ortunun suuruna ualasamayanlar varsa allah rizasi icin allaha hakkiyla itaat edeelim.
bir de bir musluman sav in de buyurdugu gibi bakildiginda allahi hatirlatan kisidir. baktiginda o kadinin musluman oldugunu anlamak mumkun degil cunku oldugu gibi bati tarzi hristiyan ve dinsizlerin bir ornegi. allah muhafaza etsin. yani yolda gorsen selam veremezsin cunku muslumana benzemiyor. ama iman amelle belli olur amelsiz iman makbul degildir. ve su da var
bir musluman kadin ortunmezze once allaha itaat etmediginden gunahkar olur. sonra erkekleri gunaha soktugundan gunahkar olur cifte gunah. bu basit birsey degil. allahin emirleri saka degil. allah ciddi ve biz muslumanlardan da ciddiyet bekliyor. allah ayaklarimizi ve nesillerimizin ayaklarini dininde sabit kilsin insaallah

C Çevrimdışı

cendel

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
BAŞÖRTÜLÜ KIZIN MÜTHİŞ CEVABI!

BAŞÖRTÜLÜ BİR GENÇ KIZ ÜNİVERSİTE DE OKUYORMUŞ.TABİ O ZAMANLAR BAŞÖRTÜSÜ SERBEST.
BİR GÜN BİR BAYAN HOCA ONUN BU HALİNİ GÖRÜYOR VE SİNDİREMİYOR.
TAHMİN EDERSİNİZ...VE ÇIKIYOR ORTAYA BAŞLIYOR BAĞIRMAYA... BİR SÜRÜ ÜNİVERSİTELİ GENÇ SUSMUŞ PÜR DİKKAT DİNLİYOR...
-SİZİN YÜZÜNÜZDEN BU HALLERDEYİZ.., GERİ KAFALILARIN YÜZÜNDEN İLERLEYEMİYORUZ....
VESAYİRE VESAYİRE....
O ZAMANA KADAR SUSKUN DURAN KIZIN O MÜTHİŞ CEVABI İSE ŞÖYLE OLUYOR:
-HOCAM !! TÜRKLER MARSA UZAY GEMİSİ GÖNDERDİ DE BENİM BAŞÖRTÜME Mİ TAKILDI?
- ............

( yaşanmış bir olay )

N Çevrimdışı

nazif

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
NE den başörtüsü MÜ ?... çok basit arkadaşlar. Biz müslümalar olarak aramızda yada aralarımızda müslümanız Elhamdülillah diyip te geçinen çok. ve bu tür olaylar ve müslümana gerçekten dokunan olaylar o gibi insanların SANIRIM SINAVI. VE BU BİZİM SINAVIMIZ. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.ALLAH GERÇEKLERİ VE GERÇEK ÇİLERİ ÇOK GÜZEL ORTAYA KOYUYOR YAA. VALLA YANİ GÖREBİLMEYİ ALLAH NASİP ETSİN HERKESE AMA ALLAH İSTEDİĞİNE GÖSTERİR TABİ.

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ellerim Müslüman hanımların örtülerine elini, dilini uzatanların boğazlarındadır. Rabbim böylelerini ıslah etsin. Olmazsa bunların infazını bizlere nasip etsin. Gün gelecek bu gavatları, o düşman oldukları örtülerle boğazlayacağız inşALLAH.

S Çevrimdışı

SoSyetikShekiLL

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ben Yurtdisindayim Ve Bu dediginiz Türden BolCa miktarda Var Kardesin Dedigi gibi Topuzlari 2 deil 3 Metre var nerdeyse .... Allah Islah etsin . Amin

Üst Ana Sayfa Alt