Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Ebu el-Fadl'ın FAVORİ NEŞİDLERİ

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

zubair al libi (nasheed) Rahimehullah

epey aradım ama bbuldum sonunda işte en sevdiklerimden birtane daha.....Rabbim şehid kardeşimize Rahmet eylesin...Bizi hawzı başında toplasın.....Rabbim ayıplarımızı örtsin Günahlarımızı Bağışlasın...

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunu yeni keşfettim urduca cok hoş subhanallah... klipte çok güzel MeşeeAllah...siz kardeşlerimle paylaşıyorum

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Nasheed "Ya Shabab" (Kanimiz Düssün Topraga) - with Turkish Subtitle

cok aradim nesindin ismi kac dundur aklima gelmiyor bu gun geldi istedigim klibi de zor buldum Kardeslerimin izlemesini tavsiye ederim

farkli bir klip ile

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ebu el-fadl ahi bu neşidler için Allah razı olsun.. Bunların mp3 sende varmı yoksa ben hazırlayıp ekleyeyim buraya :) Bunu şundan yazıyorum ahi her konuya ekleme yapıyorum sonra dosyalar indirilmeden siliniyor her şey boşa gidiyor :) o yüzden silinmesin diye sordum isteyen olursa yazması yeterlidir hemen gereğini yaparım
abi sen önce bi sunucu mu kiralayacan host mu alacan bence onu yap emeğin boşa gitmesin, tekrar tekrar uğraşma. sen buradakilere yardımcı oluyon Allah da senin yardımcın olsun .

Üst Ana Sayfa Alt