Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

ebu garipten haberler...

M Çevrimdışı

musluman_izzetli_olmali

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
- İnanan erkek ve kadınlara işkence yapıp sonra da tevbe etmeyenlere cehennem azabı ve yangın azabı vardır.
BURUC 10

15 ay ebu garib te tutulan imam abdurrahman ubeydi nin yaşadıkları
Bir gece yatsı namazının farzını kılarken amerikan askerleri silahlarını bize dogrultarak camimizi bastılar. Beni ve cema atimin hepsini yere yatırarak başlarımıza çuval geçirerek askeri araçlara bindirdiler üsse girer girmez çırıl çıplak soyunmamı istediler bende amerikan askerlerine böyle bir istegi asla kabul etmeyecegimi,bu isteklerinin dinime ve muslumanların ahlakına aykırı oldugunu söyledim Bir amerikan askeri beni soyunmakta ısrar edince elindeki telsizle bir yeri aradı 5 dakika sonra koridorlardan köpek sesleri gelmeye başladı ıraklı işbirlikçi askerler yanlarında getirdikleri 4 köpekle benim üzerime gelerek ÇABUK SOYUN diye bagırmaya başladılar soyunmayacagımı söyleyince ellerindeki köpeklerle bana saldırdılar . Ellerim baglı oldugu için fazla direnemedim ve elbiselerimi parçalayarak beni çırıl çıplak soydular
OKADAR UTANDIMKİ 24 GÜN BOYUNCA ÇIRIL ÇIPLAK KALDIM

mahrep bölgelerime günlerce elektrik vererek beni dövüyorlardı. 10 günün sonunda sakallarımı zor kullanarak kestiler Amerikan askerleri devamlı olarak gözümün önünde anneme gözümün önünde tecavüz edecekleri yönünde tehditte bulunuyorlardı.benden günlerce latifiyedeki amerikan askerlerini öldüren mucahidlerin isimlerini istediler.oysa benim olaydan bile haberim yoktu 24 gün boyunca taşların üzerinde çırılçıplak bir şekilde uyumak zorunda kaldım 24 günün sonunda bizi kamyonlarla ebu garip cezaevine götürdüler.
EBU GARİP CEZA EVİNİN İÇİ KAP KARANLIK HÜCRELERLE DOLU.
.
24 saat boyunca aralıksız olarak işkence gören insanların çıglıklarını duyuyorsunuz özellikle İŞKENCE GÖREN KADINLARIN ÇIGLIKLARI İNSANIN YÜREGİNİ PARÇALIYOR tekrar aglamaya başlıyor ALLAH cc hiç bir musluman ülkeyi bizim durumumuza düşürmesin (amin) işgale ugradıgınızda ne namusunuz kalıyor nede şerefiniz.. :eek:ops:hücrelerin yanından geçerken peygamberimiz sav hakkında agza alınmayacak çirkin sözler söylüyorlardı zaman zaman koridorlara bizim görecegimiz şekilde yırtılmış kuran atıyorlardı. Ebu garip devamlı olarak kadınların işkencelere ugradıgı yerdir. :eek:ops:
ESİR KADINLARA BAŞTA TECAVÜZ OLMAK ÜZERE EN ADİ İŞKENCEERİ YAPIYORLARDI
kadın esirlerin içerisinde 15-16 yaşında kızlar bulunuyordu
BENİM YAN HÜCREMDE BİR MUCAHİDİN HANIMI VARDI BU KADINI İNANIN TAM 2 AY ÇIRILÇIPLAK BIRAKIYORLARDI

(yazıklar olsun sessiz olan muslumanım diyenlere )dilim kuruncuya kadar yazıklar olsun
daha amerikan ı dost görenlere yazıklar olsun

Hem size ne oluyor ki, Allah yolunda: "Ey Rabbimiz! bizleri bu halkı zâlim olan memleketten çıkar, tarafından bizi iyi idare edecek bir sahip ve bize katından bir kurtarıcı gönder" diye yalvarıp duran zayıf ve zavallı erkekler, kadınlar ve çocukların kurtarılması uğrunda savaşa çıkmıyorsunuz? nisa 75
ZAVALLI KADIN GECE GÜNDÜZ AGLIYORDU 2 AYIN SONUNDA BİR ELBİSE VERDİLER.ben samimi musluman kardeşlerimizden kadınlarımız,çocuklarımız,ve mucahidlerimiz için dua etmelerini istiyorum
- (Resulüm!) De ki: "Rabbim size ne kıymet verir duanız olmasa

FURKAN 77
birde musluman kardeşlerden bir istegim olacak sakın topraklarına kafirlerin işgalcilere girmesine izin vermeyin çünkü bir ülkeye düşman askeri allah düşmanı girerse orada ne şeref kalıyor nede huzur

selam hidayete tabi olanların üzerine olsun

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
paylaşımlarından ötürü rabbim razı olsun kardeşim. dualarımızdan eksik etmememiz gerektiğinide hatırlattığın için teşekkürler. rabbim inşaallah elimizlede müdahale edebileceğimiz ortamların oluşturulmasında yardımcımız olsun. bu manzaraları görüp, okuyupta kayıtsız kalmak çok zor. keşke elimizden daha fazla birşeyler gelseydide yapa bilseydik. bari bir duayı çok görmeyelim kardeşlerim... :crycry

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
YERİN DİBİNE BATSIN MEDENİYETLERİ...
YERİN DİBİNE BATSIN GELİŞMİŞLİKLERİ...
YERİN DİBİNE BATSIN BATILILAŞMA...
ÇAĞDAŞLIK BUYSA : BEN ÇAĞDAŞ OLMAK İSTEMİYORUM

Üst Ana Sayfa Alt