Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ebu Zerkanın Arapça Derslerinde Kullandığı Kitaplar 3 Cilt Pdf

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
16. derse geldim. ALLAHın izniyle, sadece izleyerek ve boş kaldıkça eski önceki dersleri ara sıra tekrar dinleyerek epey ilerleme kaydettim.
Herkese tavsiye ederim.

Ayrıca Riyazussalihin den de hadislerle antreman yapıyorum. .
Bana Dua edin.

Zuhri Çevrimdışı

Zuhri

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
16. derse geldim. ALLAHın izniyle, sadece izleyerek ve boş kaldıkça eski önceki dersleri ara sıra tekrar dinleyerek epey ilerleme kaydettim.
Herkese tavsiye ederim.

Ayrıca Riyazussalihin den de hadislerle antreman yapıyorum. .
Bana Dua edin.

Bahsettiğin arapça dersleri yarım kalmış, tamamlanmamış, kendisini takip eden birçok insanın hevesini boğazında bırakmış bir çalışma.
Sana daha iyisini, tamamlanmışını tabiri caizse efrafını cami ağyarını mani yapılan bir çalışmayı öneririm. www.arapcaegitimi.com - "Arapa ile ilgili ne varsa..."
Bu siteye üye olduktan sonra giriş yaparsan sol kısımda 3 düzeyden oluşan ses dosyaları çıkıyor. Bu dersleri, ilgili kitabı alarak takip edebilirsin.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bahsettiğin arapça dersleri yarım kalmış, tamamlanmamış, kendisini takip eden birçok insanın hevesini boğazında bırakmış bir çalışma.
Sana daha iyisini, tamamlanmışını tabiri caizse efrafını cami ağyarını mani yapılan bir çalışmayı öneririm. www.arapcaegitimi.com - "Arapa ile ilgili ne varsa..."
Bu siteye üye olduktan sonra giriş yaparsan sol kısımda 3 düzeyden oluşan ses dosyaları çıkıyor. Bu dersleri, ilgili kitabı alarak takip edebilirsin.

önce başladığımı bitireyim. inşallah ondan sonra da verdiğin derslere baştan başlarsam hem tekrar olur hem pekişir . Allah Razı Olsun

Üst Ana Sayfa Alt