Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video Efendimiz Aleyhisselam'ı Bize Sundukları Tavır Arkadaşlar Eksiktir, Kasıtlıdır! & Nureddin Yıldız

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tesbit muazzam Nurettın hoca ALLAH ondan razı olsun Son donemde gercekten guzel nasıhatler etmekte.

Bilhassa sahabe ve rasulallahı anlattıgı ıcın gercekten Bizim ihtiyacımız olan kanlardan bır tanesını bıze gostermekte.

Ahrarın komutanıyla sehadetınden once gorusmesı ve onunla ıstısare etmesı de ayrı bır guzellık oldu benım ıcın

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

kafirler bile bunu anladığı için hem islam beldelerine saldırıyor
gelde bizim çiçek böcek dağıtanlara anlat
dün biryerde görmüştüm, şeyh muhaysini namazı terketmek küfürdür demiş vay sapık selefi diyorlardı
namaz kılıyorsa, birde cihad ediyorsa bunun adı sapık selefi olmuş

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kafirler bile bunu anladığı için hem islam beldelerine saldırıyor
gelde bizim çiçek böcek dağıtanlara anlat
dün biryerde görmüştüm, şeyh muhaysini namazı terketmek küfürdür demiş vay sapık selefi diyorlardı
namaz kılıyorsa, birde cihad ediyorsa bunun adı sapık selefi olmuş

Gunu gelınce o sapık selefıler bırılerının bır taraflarını kurtarıncada vay efendım soyle boyle oluyor degılmı abı :)

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gunu gelınce o sapık selefıler bırılerının bır taraflarını kurtarıncada vay efendım soyle boyle oluyor degılmı abı :)

muhaysiniye sapık diyenler, iki ayağı sakat birinin abdest alırkenki resmini paylaşmışlar
resmin altına yorum yazdım akhi
abdest alıyorsa muhtemelen namazda kılacaktır, sakın buda sapık selefileden olmasın dedim :)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
muhaysiniye sapık diyenler, iki ayağı sakat birinin abdest alırkenki resmini paylaşmışlar
resmin altına yorum yazdım akhi
abdest alıyorsa muhtemelen namazda kılacaktır, sakın buda sapık selefileden olmasın dedim :)

Bizim tr dekı ulemada sanırım bırsey var sebebını bılmıyorum herseyı dındenmıs gıbı sayan onlar yahu bu dınden degıl dıyoruz adam sevabım eksılecek dıye yapmadıgı saklabanlık kalmıyor.

Rasulallah boyle yapmıs bakıyorsun o oyle bırsey yapmamıs

O zaman dıdının dıdıları devreye gırıyor.

Bir insan alim olabilir ulema sayılabılır ınsanlarca.

Ama ALLAH katında ulema ALLAH ın ve rasulallahın dısına cıkmayan demektır.
Dine hıcbırsey ekleyıp cıkarmayan oldugu gıbı ayaga kaldırmaya calısan demektır.

Yani bidatlara sarılarak nereye kadar gıdecekler merak edıyorum dogrusu..

Hem dınlemıyorlar. Hemde kendılerınden olmayanı sapık ılan edıyorlar.

Selefılere harıcı dıyorlar Ama en buyuk harıcılıgı kendılerı yapıyorlar.
İnsanlara Rasulun sunnetıne sarılana vehhabı ılan edıyorlar.
Ama en buyuk vehhabılıgı kendılerı yapıyorlar.
Dogrusu daha vehhabılıgı bıle bıldıklerını zannetmıyorum.

kı kaldıkı vehhabı degılız bunu onlar kacıs ıcın kullanıyorlar....

Üst Ana Sayfa Alt