Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Ek İş Olarak Önerileriniz Nelerdir?

S Çevrimdışı

Salih63

Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler selamın aleyküm.
buraya yazmam ne kadar doğru bilmiyorum ancak maddi yönden sıkıntılarım olduğundan acaba ek iş olarak ne yapabilirim ticaret gibi bu konuda bana yardımcı olabilecek bir kardeşim büyüğüm varsa nasihatlerini çok isterim.Dua edin inşaAllah.(Bilgisayar ve telefon tamiratından biraz anlıyorum çok arızası olmayanları alıp tamir edip satma gibi bir niyetim vardı ancak ekipmanım olmadığından kararsızım)

A Çevrimdışı

Ademoqlu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykumselam. Günlük temizlik, taşıma, stok sayım işlerine gidebilirsiniz. Allahu Teala rızkınızı genişletsin, gönlünüze ferahlık versin.

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşler selamın aleyküm.
buraya yazmam ne kadar doğru bilmiyorum ancak maddi yönden sıkıntılarım olduğundan acaba ek iş olarak ne yapabilirim ticaret gibi bu konuda bana yardımcı olabilecek bir kardeşim büyüğüm varsa nasihatlerini çok isterim.Dua edin inşaAllah.(Bilgisayar ve telefon tamiratından biraz anlıyorum çok arızası olmayanları alıp tamir edip satma gibi bir niyetim vardı ancak ekipmanım olmadığından kararsızım)
Aleykum selam kardeşim.Bu konuda muzdarip birisi olarak seni iyi anlıyorum.Bal gibi doğal şeyler satabilirsin.Ben de yavaştan satmaya başladım.Allah Subhanehu ve Teala bizlere hayırlı rızıklar nasip etsin.

S Çevrimdışı

Salih63

Üye
İslam-TR Üyesi
Aleykum selam kardeşim.Bu konuda muzdarip birisi olarak seni iyi anlıyorum.Bal gibi doğal şeyler satabilirsin.Ben de yavaştan satmaya başladım.Allah Subhanehu ve Teala bizlere hayırlı rızıklar nasip etsin.
Allah razı olsun inşallah.Kardesim aklıma geldi ancak bir bağlantım olmadığı için ve pek anlamadığım için o konuda emin olamadım

M Çevrimdışı

Muvahhid Mücahid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun inşallah.Kardesim aklıma geldi ancak bir bağlantım olmadığı için ve pek anlamadığım için o konuda emin olamadım
Anlayacak bir şey yok kardeşim.Güvenilir birk Müslüman balcı bulacaksın.Eğer biraz birikmişin varsa toptan alacaksın (çok ucuza gelir ben toptan daha alamadım :))) Sonra whatsap olsun, instagram olsun, facebook olsun reklamını yapıp yakınlarından satmaya başlayacaksın.Rızkı veren Allah'tır bakarsın işlerin açılır.

Üst Ana Sayfa Alt