Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber El Kaide Idlib'te Kadın Savaşçıları Savaştırdı Yalanı

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
devle sempatizanlarının yaydığı yalan! Allah ıslah etsin sizi! yuh olsun! yayalım akhiler Allah rızası için!

indir (2).png

CBTiT5SUkAAz-uO.jpg

ehli yemin Çevrimdışı

ehli yemin

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu askerlerin el kaide askeri oldugu nerden belli ki zaten ? Yani basireti acik olanlar anlarlar istedikleri kadar karalasinlar . Hem bayan savastirsada (bi ihtimal) el kaidenin savastiracagi kadin tipi bu mu olur ? Sacmalamakta haddi aşmişlar

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhi saçı uzun ve kose bırı olabılır bu bir ikincisi saç diye gosterdıklerın adamın yakaları yazık bu adamlara vallahi.

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
fotoğraftaki büyük ihtimalle kadın kardeşim.boynundan flan kadın olduğu belli oluyor bence.ama nasıl bir fitne fücur bu iş,fotoğraf nerede çekilmiş onu anlamaya çalışıyorum.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhi kadın olduğunu sanmıyorum ensesıne bakarsan anlarsın bildiğin erkek saçı ensesi köse birisi olabilir. bu yalanı pkk bıle atmaz be kardeş boyle bır şey olamaz.

H Çevrimdışı

Horasani

اعيدوا إلى الحق سلطانه
İslam-TR Üyesi
akhi soldaki erkek.sağdakinin boynu ince yapıli biraz onu kastettim.ama bilemedim,dur bakalım hak çıkar ortaya

Hasbihal Ali Çevrimdışı

Hasbihal Ali

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Vallaha kardesler kadina benziyor benzemesine ama fotograf nerede, ne zaman cekilmis belli degil. Ayrica bu fotografi ceken kimdir?
Cekerken en kötü cep telini kullansa dahi bundan daha iyi kalite yakalayabilirdi. Bugünki cep telefonlari en azindan 3 megapixel kullaniyor. Daha iyileri ise 6 - 14 Megapiksel kullanabiliyorlar.
Var bir sIKINTI bu fotografta.

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
velev ki kadın ama bu kadının kaide den olduğunu söyleyen adam ya kör cahildir ya da hasedçi fitneci ahlaksızın tekidir. Biz kaideyi tanırız biliriz. Bu konuyu tartışmak bunlara prim vermektir, bu resimdeki şayet kadın ise bu resmi yayınlayanların bu kadının nusra mensubu birisi olduğunu ıspat etmeleri gerekir edemezlerse müfteri şerefsizin tekidir ki hebbet kerrih akhi devle sempatizanlarının yaydığı bir yalan olduğunu söylemiş, daha öncede haber sitelerindeki yalan haberler ile şia ile yarışa girmiş bir fitneci zihniyetin yaydığı bir dedikodu olması hasebiyle doğru olduğuna ihtimal vermiyorum.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
fotoğraftaki büyük ihtimalle kadın kardeşim.boynundan flan kadın olduğu belli oluyor bence.ama nasıl bir fitne fücur bu iş,fotoğraf nerede çekilmiş onu anlamaya çalışıyorum.
Kadına benziyor Ama ensesine bakarsan saç örgüsü olmadığı anlaşılır. Bide Köse insanların genel yapısı vücut itibariyle kadına benzerler Allahu alem.(boyun kısmı özellikle)

A Çevrimdışı

Abdulvahid Selam

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
yaw bir sn lik bir görüntü ile nasıl da karar verilir. Bu genç bir mücahid olabilir. köse olabilir. 50.000 tane farklı şey olabilir. ihtimal üzerine şüphe üzerine suçlama yapılabilirmi? Yani orada 100 lerce mücahid olacak aralarında tek bir tane açık bu halde bir kadın olacak. ve hiç biri bir şey demiyecek. bu şüpheyi ortaya atanlar önce koli balinin eşinin nasıl fotoğraflarını yayınladıklarının hesabını versinler. (pantolonlı fotoğrafı kastediyorum. Dün bir yerlerde görmüştüm)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bunlar hep düşük megapixelle fotograf çekiminin sonuçları ... niye her zaman yüksek kalitede video çekmesini biliyorlar bu ış-itler.... Bu haberi yayarken niye en dandik telefonla çekilmiş ???
geçende youtube'da Barack Obama'nın konusmasını düşük megapixel ile kayda almışlar ve ordaki bir korumayı uzaylıdır diye haber yapmışlar :)
ışid de amerika'nın propaganda yöntemlerinin hepsini bildigi için o da benzer yöntemle bu fotoğrafı kullanıyorlar

E Çevrimdışı

ebu zeyd el-turki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aykum kardesler o kadın kulağında kupe var ama kafir kadınlar çok merakla savaş elbiseleri giymeye bildiğin solcu partili allahulaglem

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aykum kardesler o kadın kulağında kupe var ama kafir kadınlar çok merakla savaş elbiseleri giymeye bildiğin solcu partili allahulaglem

A.S. orada küpe yok başta bende öyle sandım ancak 1:42 kare kare bakarsanız yok oluyor o yansıma küpe sandığımız şeyi boşverin ayaklara bakın :) küpe bu karede yok oluyor saç sanılan karaltı ile gerçek saç ayrışmaya başlıyor büyük ekran izlerseniz çok daha net

DljLWy.jpg

ve evet bence bu çocuk : yüz ve çeneye dikkat

cbbz7ulvaaiocrn-jpg.10669

Üst Ana Sayfa Alt