Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

El-Kıtal Türkçe Marş Kaseti

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
91-1.png

2005 Yılında çok değerli islami sitelerden mucadele.com - mucadele - www.mucadele.com 'un ve türkiyenin ilk çalgısız neşid kasetini sizlere taktim etmekden mutluluk duyuyorum. Kaseti seslendiren ebu muhammed ömer kardeşimizin şehadetini Rabbi Rahim Kabul etsin.. Bu değerli albümdeki parçaları dinledikçe kendinizi bir şehidin (Rabbim kabul buyursun) içindeki şehadet aşkının derinliklerinde hissedeceğinizden kuşkum yok..

Albümü sitemizden online dinleyip bilgiasayarınıza indirebilir ayrıca sevdiklerinize ekart olarak tavsiye edebilirsiniz..

El kıtal albüm linki:

Müjdeler Olsun Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
Dönece?iz Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
Hasret Kafesi Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
Ko?un Müminler Ko?un Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
La ileheillallah Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
Takdim Ne?idi Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
Sevgiliye ?ehadet A?k? Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
Selamlar Olsun Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
Yi?itler Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
Resul Kucak Açm?? Audio - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Dualarınızda bizleri de unutmayınız..

ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle
İslami Medya

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ni hayetinde buda eklendi :cemaat uzun zamandır bekliyorduk :: Allah razı olsun :melek

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Evet malesef geç oldu en başta ekleyeceğimizi sonradan ekledik inşaAllah devamı da gelecektir. Rabbim nasip ederse bizde yeni albümler çıkarırız.

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Allah sehide (insallah) merhamet etsin ne de güzel okumus :crycry

sevmekse Çevrimdışı

sevmekse

Üye
İslam-TR Üyesi
ALLAH razım olsun ahi
bu arada cemaat olan kardeşlerimle tanışmak isterim inşallah

C Çevrimdışı

cihaderi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bu da inş. şehid'den oğul neşidi.

Oğul

Ben Bir Güzel Gördüm Kardeşim

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Yeniledim kardeş, siteye ilk eklenen neşidlerden biri ama güncellememişiz.

Allah senden de razı olsun.

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
abi allah razı olsun yalnız audio ler hepsi açılmıyor... bende birkaçı açılıyor sadece...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
açılmayanlar hangisi mesala link verirmisin düzeltelim

S Çevrimdışı

Sadat-ı Kiram

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Çok Tşk ederim değerli kardeşim..

Ben Meşreb olarak çalgılı-türkülü ilahileri pek sevmiyorum...o yüzden Hep Nasheed dinlerim , çok güzel oluyorlar..

Allah c.c sizi Affı ile mazhar eylesin insaAllah..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ahi bende açılıyor, belkide sorun internet expoloerde, hangi tarayıcıyı kullanıyorsun?

Başka açamayan olursa yazarsa sevinirim.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Çok Tşk ederim değerli kardeşim..

Ben Meşreb olarak çalgılı-türkülü ilahileri pek sevmiyorum...o yüzden Hep Nasheed dinlerim , çok güzel oluyorlar..

Allah c.c sizi Affı ile mazhar eylesin insaAllah..

En güzeli, aslında aslımıza dönüp sadece kuran dinlesek en hayr'ı olacak. Rabbim bizlere hidayet versin.

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
Ahi bende açılıyor, belkide sorun internet expoloerde, hangi tarayıcıyı kullanıyorsun?

Başka açamayan olursa yazarsa sevinirim.

her zamanki kullandığımı kullanıyorum ama niye sorun çıkattı bu sefer bilmiyorum... diğer audioler açılıyor çünkü... ama sen deyince başka bir tarayıcıdan denedim orada açılıyor... sorun benden kaynaklanıyormuş yani... hakkını helal et... uğraştırdım...

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
her zamanki kullandığımı kullanıyorum ama niye sorun çıkattı bu sefer bilmiyorum... diğer audioler açılıyor çünkü... ama sen deyince başka bir tarayıcıdan denedim orada açılıyor... sorun benden kaynaklanıyormuş yani... hakkını helal et... uğraştırdım...

estf. bu sorun aslında var, 64 bit internet exploer tarayıcısında java yüklemek sorun oluyor ondan dolayı olabilir diye düşünmüştüm. Hayrolur inşAllah sorun yok.

qnc-tlbn Çevrimdışı

qnc-tlbn

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ABİ BEN YENİ BİR SİTE KURDUM ÖNERİLEN SİTELER KATEGORİSİNDE BU SİTEYİDE PAYLAŞDIM SİZ DE BANA BİR YARDICI OOLURSANIZ SEVİNECEĞİM BEN ÜYELİĞE GİREMEDİM ÜYE Adım qnc-tlbn site adı http:/gul-istan.tr.gg

Üst Ana Sayfa Alt