Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

En Çok Neden Ağlarsınız?:(

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
En çok neden aglarız ve degıyormu acaba agladıgımız seylere ..

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
ben aklıma günahlarım gelince ağlamaklı olurum..ama söz verdim.Medine'ye sakladığım için gözyaşlarımı? bu sebebden ağlamamaya çalışıyorum...

H Çevrimdışı

hayrunnisa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aglamak iyidir sebebi ne olursa olsun insanı rahatlatır ve acizligimizi hatırlatır

R Çevrimdışı

Rey_Han

Üye
İslam-TR Üyesi
çocuklara hiç dayanam ve ağlarım bir bebek ağlarken bile sebei olmasada gözlerim dolar

Sûde binti Zem'a Çevrimdışı

Sûde binti Zem'a

Üye
İslam-TR Üyesi
Müslüman sandığım kişilere HAKKI anlattığımda ve onların HAKKI kabul etmedeğinde sinirden ağlarım...

F Çevrimdışı

FatmaNeşe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Gençliğimde çoğu zamanlar başağrısından ağlardım, anasız halime ağlıyamazdım.

Bir trafik kazası yüzünden oluşan sancılarıma ağladım.

Küçük oğluma hamileyken çok ağladım, sanki o zaman içime doğmuş, 30 yaşında rahmetli oldu. Sevincimden ağladım, Yüce Allah'ım c.c 30 sene gibi uzun zaman bana evlat sevgisini tattırdığından dolayı. Yokluğuna ağladım, can yoldaşımdan uzak kaldım diye.

Edepsizliğime ağladım, Allah'ın Resulü s.a.v ne acılara, ne eziyetlere katlanmış, ben kendimi bir şey sanıpta her şeye ağlayıp durmuşum diye. İçim kana kana ağladım.

Şimdi Namaz'larda ağlıyorum. Günahkarlığıma ağlıyorum. Beni de seven, koruyan, beni Cennet'ine davet eden Allah'ımın c.c bağışına sığınarak ağlıyorum. Seve seve ağlıyorum, elimde olmadan ağlıyorum. Yas in okurken yürekten ağlıyorum. Son nefesime kadar yalnız Allah c.c için ağlıyacağım, bende, ruhumda, gözyaşlarımda O'na aittir.

Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar demişler. Ağlayan bir anaya sahib olmadım ama, yüce Allah'ımın c.c varlığı bana teselli olmuş olsa gerek, ana yokluğuna nedense bir türlü ağlayamadım. Ama borcum olduğunu ögrendiğimden bu yana, anama hayır dualarımı iletiyorum zaman zaman.

Ağla kardeşim ağla, erkek ağlarmı deme, ağla. Allah c.c adına ağlamayan göz Ahirette hesabını nasıl verir ki hakkıyla.

Ş Çevrimdışı

şehide kıyam jihadi

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ikiside olmalı eylem, iman artı salih amel gözyaşıda tabi kii ama yalnız Allah için olmalı amellerimiz ve gözyaşlarımız ter dökmekte Allah yolunda yaşamak çaba sarf etmek anlamına geliyo

F Çevrimdışı

FatmaNeşe

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
anaya baktığında neden acaba ademoğlu yalnız kendini görüyor :)

Almanyanın havası pek ter döktürücü bir iklime sahib olmasada, Allah'ım c.c bana ter döktüren yolları gösteriyor.

Allah c.c cümlemizin emeklerini, terlerini, hayırlarını, dualarını ve gözyaşlarını kabul eylesin, yeterki hepsi Allah c.c adına, hepsi Allah c.c yolunda olsun. Amin.

Üst Ana Sayfa Alt