Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Eninde Sonunda Gideceğimiz Yer ...Unutmayalım

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kabir-Azab%C4%B1ndan-Emin-Olmay%C4%B1-Deneme-Yolu.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü Çevrimdışı

ÜLKER

Üye
İslam-TR Üyesi
Yaf biliyoruzda görmeseydik daha iyiydi.ben ilk defa gördüm kötü oldum.

L Çevrimdışı

loves

Üye
İslam-TR Üyesi
gidecegimiz yer sonunda orasi evet kacis yok tabiki
bende ilk kez görüyorum icim ürferdi izleyince...
Allah yardimcimiz olsun

S Çevrimdışı

SonOsmanlı

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadas lar neden korkuyorsunuz orasi mezar bir cehennem cukuru da olabilir cennet bahceside b u bizim elimizde islami oldugu gibi yasamya calisirsak korkacak bir sey yyookk esslammaleykum

H Çevrimdışı

hübeyb

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşler ÖLÜM korkulacak son değildir.aslında ölüm sevgiliye kavuşmaktır.hadi ibrahim a s cebrail a s ;a ruhunu kabz etmesi için gittiğinde demişti ya,ALLAH c c dostuna nasıl kıyar ?cebrail a s da ALLAH C C a niyazda bulunarak halilullah ın böyle diyor ALLAHIM dediğinde ALLAH c c ise cebrail a s a buyurduki;deki halilullaha(dostuma) dost dosta kavuşmak istemiyormu sor bakalım diyor.vede cibril a s geliyor ibrahim (a s) a
gelip söylediğinde ibrahim halilulllah cebrail a s a şöyle cevap veriyor.ELİNİ ÇABUK TUT VEDE DOSTU,DOSTUNA KAVUŞTUR diyor.işte kardeşler ÖLÜM BİZLER İÇİN dosta kavuşmak vede yeniden doğmaktır inş

E Çevrimdışı

Eslemsena

Üye
İslam-TR Üyesi
:crycry :crycry :crycry
rabbim biz hak etmiyoruz ama rahmetine sığınıyoruz,kabrımızı cennet bahçelerinden eyle :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
[glow=red,2,300]Inna lillahi ve inna ileyhi raciuun... [/glow]

topraktan geldik tekrar topraga donecegiz INS RABBIM NASIB EDER DE MUSLUMAN OLARAK ORAYA GERI DONEBILIRIZ :vavaaaa :vavaaaa :vavaaaa :vavaaaa :vavaaaa :vavaaaa :vavaaaa :vavaaaa

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN KARDESIM PAYLASTIGIN ICIN

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ahiretteki dersine iyi çalışanlar, ölüme koşa koşa giderler diye düşünüyorum.
ben gibi hatalı kişiler, ölümden korkarlar.

koşa koşa, gülerek son yolculuğumuza gitmeyi nasip eyle Ya'Rabbbbbbbb
slayt çok güzeldi.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendi kabrini dusunmek kendini kabirde dusunmek ve hic kimsenin yaptiklarindan baska hicbirseyinyaninda olmayacagi ogunu surekli dusunmek seytani sizden uzaklastir.ALLAH rasulu olumu cokca anin dediginde bunu dahada net anliyoruz namazdayken o halinizi dusundugunuz anda bile ne seytan ne dunyalik sizi asla mesgul etmeyecektir.

Üst Ana Sayfa Alt