Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Erdoğan: "egemenlik Allah'ındır"

• Konbuyu başlatan şeriatkılıcı
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ş Çevrimdışı

şeriatkılıcı

Guest
biraz önce bu video ile karşılaştım ve şaşırım... recep tayyip erdoğan "egemenlik kayıtsız şartsız Allah'ın dır" diyor. bir tağuti sistemin liderinin ağzından böyle bilşey duymak beni şaşırttı :) bi izleyin

7643

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Nası bi linkti bu ya?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
ya laik olucan,ya da müslüman (Tayyip Erdoğan)

sormak lazım şimdi başkana ?

S Çevrimdışı

Sadat-ı Kiram

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Size göre Tağut , Bela'm , kafir ,münafık vs. Olabilir değerli kardeşlerim.. Ama Ne Yazıkki Sizin İlm'iniz yada Yaftalamalarınız İslam'da Hüccet asla olamaz..

Tayyib erdoğan , islamın Hakim olması için , yavaş yavaş ve Ruhsatları kullanarak ilerlemektedir...Benim görüşümde ve bana göre Ehl-i sünnet hocaları olan kişilere görede bu böyledir..

Hayr'lı günler insaAllah...

Murf Çevrimdışı

Murf

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
^
Islam'in hakim olmasi bu yoldan (kufur nizamlari ile) degil de Nubuvvet yolu uzerinden geciyor.
Vaad edilen budur:"... Sonra zorba yöneticiler olacaktir. Allah’in bulunmasini diledigi kadar kalacak, kaldirmayi dilediginde onu da kaldiracaktir. Sonra Nubuvvet metodu uzere Hilafet olacaktir” (Ahmed b. Hanbel, Müs. Kufiyyin, 17680)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Size göre Tağut , Bela'm , kafir ,münafık vs. Olabilir değerli kardeşlerim.. Ama Ne Yazıkki Sizin İlm'iniz yada Yaftalamalarınız İslam'da Hüccet asla olamaz..

Tayyib erdoğan , islamın Hakim olması için , yavaş yavaş ve Ruhsatları kullanarak ilerlemektedir...Benim görüşümde ve bana göre Ehl-i sünnet hocaları olan kişilere görede bu böyledir..

Hayr'lı günler insaAllah...

Bu nasıl bir ruhsatki, müslüman kızlarımızın ırzına geçen kafirlere lojistik destek veriliyor askerleri eğitiliyor.

Boş boş konuşma!!!

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
BU İLK VİDEO DAHA HENÜZ SİYONİSTLER TARAFINDAN FIRINA VERİLMEDİ SADECE TARAFTAR TOPLUYOR DAHA GENÇ OLDUĞUNU FARK ETMİŞSİNİZDİR..

BUDA İKİNCİ VİDEO ARTIK PİŞİRİLMİŞ BİR...............OLARAK HİZMET VERMEYE BAŞLAMIŞTIR

]

BU VİDEOLARIN İKİSİNE HARDDİSKİME KAYIT EDİYORUM BİR DAHA YAZI YAZAN ARKADAŞLARA HEDİYE NİTELİĞİNDE VERİLECEKTİR.

Allah’a verdikleri sözü tutmadıkları ve yalan söyledikleri için O da kalplerine, kendisiyle karşılaşacakları güne kadar (sürecek) bir nifak soktu
TEVBE suresi 77

Yanlarına döndüğünüz zaman, kendilerini rahat bırakmanız için size Allah adıyla yemin edeceklerdir. Artık onların peşini bırakın. Çünkü onlar pistir. Kazandıklarının karşılığı olarak, varacakları yer de cehennemdir.
TEVBE suresi 95. ayet

Bu, münafıkların, Allah’ın indirdiğini beğenmeyen kimselere, “Bazı işlerde size itaat edeceğiz” demelerindendir. Allah, onların gizlice konuşmalarını bilir.
MUHAMMED suresi 26. ayet

YUKARIDA ........ İLE BELİRTİLEN YERE CUK DİYE OTURAN BİR TİPLEME İTİRAZI OLANLAR DELİLLENDİRSİN LÜTFEN SADATI KİRAM ADLİ KİŞİYE DUYURULUR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...