Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Esed Askerlerinden Dehşete Düşüren Vahşet (video) +21

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esed askerlerinden dehşete düşüren vahşet (Video) +21
Suriye'de Aleviler Sünni halka yönelik katliamlarında akıllara zarar yöntemler kullanıyorlar.

esed-askerlerinden-dehsete-dusuren-vahset--video---21.jpg

Suriye'de Alevi ve Caferi askerler vahşet sergilemeye devam ediyor.

İran, Hizbullah ve Esed rejiminin ortak operasyonlarıyla yüzbinlerce sivilin katledildiği Suriye'de Aleviler Sünni halka yönelik katliamlarında akıllara zarar yöntemler kullanıyorlar. Caferilerin ve Alevi'lerin ABD ve diğer Hristiyan Batı ülkeleriyle beraber Sünni katliamı yapmaları çatışmanın mezhepler arasında değil farklı İslam ile diğer dinler arasında olduğu yorumlarına neden oluyor.
Alevi milislerin Ya Ali Ya Hüseyn diyerek bir çok bölgede Müslümanları katlettikleri gözleniyor.

Embedded media from this media site is no longer available

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Allah belanı versin, inşallah aynısını sana yaparlar. Allahım mucahidlere o fırsatı ver.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu videoyu dün başka sitede gördüm ve tamamını seğredemedim
bugünde burada görünce yazmak istemedimde inanın dünden beri aklımdan çıkmadı psikolojim bozuldu
bu nasıl birşeydir. orada canını veren kişi inşAllah şehittir ve o anı tekrar yaşamak için cennetden çıkıp tekrar tekrar şehit olmak isteyecektir.
peki o şerefsiz oğlu şerefsiz bunun hesabını nasıl verecek.
Allahın meleklerin ve bütün insanların laneti üzerine olsun.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ebu Hüreyre (radıyallahu anh) anlatıyor: "Rasûlullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:
"Şehidin ölüm (darbesinden) duyduğu ızdırab sizden birinin çimdikten duyduğu ızdırap kadardır."
Tirmizî, Fedâilu'1-Cihâd 26, (1668).

eğer şehidimizin canı fazla yanmadıysa ,sen şahitsin yarabbim bizim canımız çok yandı. insanlıktan çıkmış şu caniyi cehenneme odun yap.

R Çevrimdışı

Rebi3

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunların kafasını gövdesinden ayırınca vahşi oluyoruz ama

Akhi onlara göre Bedir esirlerini "Ey Allah'ın Rasulü odunu çok olan bir vadidesin bunların hepsini yakalım" diyen Ebu Revaha (r.a) ile "Ey Allah'ın Rasulü onların boyunlarını vuralım" diyen Hz. Ömer'de (r.a) vahşi. Vallahi hiç tınlamıyorum destekledikleri tağutlar en büyük vahşeti yapıyor demagojinin babaları. Aksine esirlere böyle teklifler yapan Sahabe, izleyen mü'mini dehşete düşüren şu videoyu görseydi peygamberimize neler teklif ederdi Allahu alem. Allah bu zalimin canını şiddetli acılar içinde alsın.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunların kafasını gövdesinden ayırınca vahşi oluyoruz ama

Akhi onlara göre Bedir esirlerini "Ey Allah'ın Rasulü odunu çok olan bir vadidesin bunların hepsini yakalım" diyen Ebu Revaha (r.a) ile "Ey Allah'ın Rasulü onların boyunlarını vuralım" diyen Hz. Ömer'de (r.a) vahşi. Vallahi hiç tınlamıyorum destekledikleri tağutlar en büyük vahşeti yapıyor demagojinin babaları. Aksine esirlere böyle teklifler yapan Sahabe, izleyen mü'mini dehşete düşüren şu videoyu görseydi peygamberimize neler teklif ederdi Allahu alem. Allah bu zalimin canını şiddetli acılar içinde alsın.

israil filistinde ölüm kusarken bizler yahudilere düşman olmuyormuyuz,Allah şahidimdir sivilde olsa yahudileri katletmek hatta canlı canlı yakmak geliyor içimizden. abartmıyorum bir sinagok'a gidip balta ile saldırmamak için kendimi zor tutuyorum.
öfkeyle kalkan zararla oturur ve faydadan çok zarar verir.
böyle anlarda içimizdeki öfkeyi zamanında sahabeninde yaşadığı muhakkakdır.
ebu cendel radıyallahu anh ayağında zincirler ve işkenceye maruz kalmış sürünerek gelişinde sahabe imtahanın en büyüğü ile imtahan edilmedimi?
elbette öfkeleri gözlerinden fışkırmıştır fakat o asrı saadetin gülleri içlerindeki öfkeye yenik düşmediler.
kılıç ve merhamet ,biri olmadan diğeri insanı helaka götürür

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
En acisiz olumlerden birisi tek darbeyle boyundan vurmak ama isid gibi deil onlar onden koyun keser gibi kesiyor o gercekten mide bulandirici.

Üst Ana Sayfa Alt