Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Bereketuhu

levent_taka61 Çevrimdışı

levent_taka61

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berakatühü. Kardeşler Cennet Mekan Abdulhamid Han Hakkında Bilgi Toplarken Foruma Rastladım Seviyeli vede İlim sahibi arkadaşlardan etkilenip üye oldum Allahü Teala Hayırlı Eder inşaAllah. Bu gün bi kemalist çok kafamı bozdu sabahtan beridir buda ona bi teselli olur İnşaAllahü Rahman....

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ve Aleykumselam ve Rahmetullahi ve Berekad akhim hoşgeldin :)

levent_taka61 Çevrimdışı

levent_taka61

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Cümleten Hoş Gördük Güsel Kardeşler Allahü Teala hepinize Afiyet Versin inşaAllahü Rahman...

R Çevrimdışı

Rabbani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berakatühü. Kardeşler Cennet Mekan Abdulhamid Han Hakkında Bilgi Toplarken Foruma Rastladım Seviyeli vede İlim sahibi arkadaşlardan etkilenip üye oldum Allahü Teala Hayırlı Eder inşaAllah. Bu gün bi kemalist çok kafamı bozdu sabahtan beridir buda ona bi teselli olur İnşaAllahü Rahman....
Ve Aleykum Selam kardeşim, Hoş geldin. İnşeAllah bilmediğin ilimleri ve akideleri öğrenirsin. Allah svt bizlere rahmet eylesin ve bu yoldan ayaklarımızı kaydırmasın. amin.

DjKarakurt Çevrimdışı

DjKarakurt

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ve Aleykumselam ve Rahmetullahi ve Berekatüh ilmini artıracak akide kazndırıp şahsiyetli duruş kazandıracak bi site ...