Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Etkilendiğiniz Son Söz Nedir?

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Arz-ı ihlas u meveddet daima
Nûr-ı aynım kardeşim,baki dua.

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Eğer Allah kanunu ile mahkum edilmişsem ben Hakk'ın hükmüne razıyım. Eğer batıl kanunlarla mahkum olmuşsam ondan çok daha üstün bir düşünceye sahip olduğum için batıldan ve münafıklardan merhamet dilemem. Allah'a şükürler olsun ki on beş sene cihad ettikten sonra bu mertebeye ulaştım. Ben Allah yolunda yaptığım iş için asla özür dilemem. Namazda Allah'ın birliğine şehadet eden parmağım asla bir tağutun hükmünü onaylayan tek bir harf bile yazmayacaktır." seyyid kutup

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir gençlik,bir gençlk,bir gençlik...
''zamana bendedir ve mekan bana emanettir'' şuurunda bir gençlik...
n.f.k.

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yitirip kaybetmeden evvel değer bilmek en büyük armağandır 'insan' olana

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
deden bile söndüremedi İSLAMIN nurunu ,senmi söndüreceksin ebu cehilin torunu..........

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardes bu ne demek? ben anlamadim :)
arzı ihlas u meveddet daima
dostluğumuz ve samimiyetimiz sürsün
nur-ı aynım kardeşim baki dua...
gözümün nuru kardeşim,dualar daim olsun...

öyle çok manidar bişey değil ama osmanlıcası kulağa hoş geliyo:)katrei matem'de geçiyo...iskender pala'dan...

islamabagli Çevrimdışı

islamabagli

Üye
İslam-TR Üyesi
Abdullah ibn ömer in alim ve zahid oglu medine nin yedi fakihinden biri olan salim halife ömer ibn abdul azize yazdigi mektupda şöyle demistir.sunu iyi bilki Allahu teala nin kuluna yardimi,kulun niyeti kadardir.kimin niyeti tam olursa,Allah in ona yardimda tam olur.Niyeti ne kadar azalirsa,Allah in yardimi da o kadar azalir.(riyazü s salihin)

G Çevrimdışı

Galatasara

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bugünü düşünürüm... Dün öldü... Yarın var mı? Gençliğe de güvenmem. Ölen hep ihtiyar mı?

G Çevrimdışı

Galatasara

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Niceleri gelip neler istediler Sonunda dünyayı bırakıp gittiler Sen hiç ölmeyecek gibisin değil mi O gidenler de hep senin gibiydiler.

G Çevrimdışı

Galatasara

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Öyle yaşayanlar var ki hiç ölmeyecekmiş gibi Öyle ölenler var ki hiç yaşamamış gibi.

G Çevrimdışı

Galatasara

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Hakikatı güneşe benzetirler, doğrudur. Gözlerimizi bozar diye çoğunabakmayız

Üst Ana Sayfa Alt