Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Evimi Nasıl Koruma Altına Alırım

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Evimizi koruma altına alma ve oda sprayi yapma tarifi ;

Spray şişesine su doldurun az miktar elma sirkesi, ve az miktarda kokusunu sevdiğiniz esans'tan birkaç damla damlatın ve İyice çalkalayın.. Bu karışımın üzerine fatiha suresi, ayetel kursi , ihlas suresi , Felak ve Nas surelerini 7'şer defa okuyun ve nefesizini üzerine verin.. Bu hazırladığımız karşımızı sabah, öğle ve akşam olmak üzere evimizin her dip köşesine sıkıyoruz..
Hem eviniz güzel koksun hemde habis yaratıkların evinize girmesini engelleyin biiznillah...

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evimizi koruma altına alma ve oda sprayi yapma tarifi ;

Spray şişesine su doldurun az miktar elma sirkesi, ve az miktarda kokusunu sevdiğiniz esans'tan birkaç damla damlatın ve İyice çalkalayın.. Bu karışımın üzerine fatiha suresi, ayetel kursi , ihlas suresi , Felak ve Nas surelerini 7'şer defa okuyun ve nefesizini üzerine verin.. Bu hazırladığımız karşımızı sabah, öğle ve akşam olmak üzere evimizin her dip köşesine sıkıyoruz..
Hem eviniz güzel koksun hemde habis yaratıkların evinize girmesini engelleyin biiznillah...
Cezekallahu khayran ...

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bende bunu arıyordum jazakallahu hayran