Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Eylül Ve Ekim Ayı Için Anket Zamanı !

Eylül ve Ekim ayı adaylarımız kim olmalı ?

• isimsiz_mucahid

Kullanılan: 10 28.6%
  • Cuheyman el-Uteybi

Kullanılan: 9 25.7%
  • Omer Faruk

Kullanılan: 16 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Esselamualeykum Rahmatullahi ve Berekad akhiler

Malumunuz geçen ay bazı sıkıntılardan dolayı bu etkinliği gerçekleştirme imkanı bulamamıştım,bunu telafi etme adına bu seçimde 1. ve 2. olan kardeşlerimize kitap hediyesi olacaktır inşaALLAH.

RABBİM,hayırla istifade etmeyi nasip etsin kardeşlerimize amin

Başarılar :)

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun önümüzü açında başımızdan eksik olmayın malum davanın tohumlarını siz attınız tecrübelerinize ihtiyacımız var :) daha yaşımız 19

sahsım adına konusursam eger daha kayda deger bırseyler yapamadık kardesım gonul ısterdıkı neyse
Nasıp ısı cogu sey Bız elımızden gelenı yapalım gerısı rabbımız ALLAH zulcelal ın takdırı ıhsanı

ALLAH zulcelal verır bız hosnut oluruz ınsaallah oda bızden razı olur.

I Çevrimdışı

isimsiz_mucahid

Bu hesap kullanılmamaktadır!!!
İslam-TR Üyesi
sahsım adına konusursam eger daha kayda deger bırseyler yapamadık kardesım gonul ısterdıkı neyse
Nasıp ısı cogu sey Bız elımızden gelenı yapalım gerısı rabbımız ALLAH zulcelal ın takdırı ıhsanı

ALLAH zulcelal verır bız hosnut oluruz ınsaallah oda bızden razı olur.
Insallah. Hepimiz kardesiz gurur yok kibir yok sen emredersin ben yaparim veya sen ordudaki hz. Ömer olursun ben ordunun lideri USAME...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt