Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Facebook Grup Sayfamiza Sevdiklerinizi Davet Etmek Istermisiniz?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum,

Degerli kardeslerimiz, facebookda grup olarak bir sayfa actik, grup sayfalarinin normal sayfalardan bazi farki vardir, en belirgin farki grupda kullanicilarda konu acabilmektedirler.

Bizde islam-tr.org olarak bir grup sayfasi actik, sayfa adresimiz : https://www.facebook.com/groups/islamtrcom/ sizde arkadas ve sevdiklerinize islam-tr.org un yayinlarini daha seri ulastirmak istiyorsaniz benimle irtibata gecerseniz bütün arkadas listenizi grubumuza ekleyebiliriz.

InsaAllah zamanla bu grup sayfasi oturdugunda okunmasi gereken makaleleri günlük mail grubu seklinde kullanicilarimiza ulastiracagiz.

Arkadaslarini eklemek isteyenler bana özel mesaj atabilirler.

Suan katkida bulunan kardesler;

1- @KavaFiL
2- @metin öztürk
3- @ENSAR
4- Facebookdan Mustafa isminde bir kardes katkida bulundu.
5- @Abdulmuizz Fida

Üye sayimiz: Yaklasik 1800

Son düzenleme:
Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Hocam Facebook kullanmıyorum. Bende davet etmek isterdim tanıdıklarımı aslında, kardeşleri teşvik etmemiz gerekiyor. eğer bir kişi bile burdan birşey öğrense Allah'ın izni ile vesile olanada ecir vardır

KAYA Çevrimdışı

KAYA

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bende kullanmıyorum destek vemek isterdim

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
@IsLaM4eVeR abi arkadaslarimizin bu akideden olmamasi yada yabanci olmasi problem oluyomu?

Suan facebook'um yok ama olursa merak ettiydim..

face listesi aynı akideden insanlarla dolu olanmı var akhi
her telden insanlar var, derdi islam olmayanın pek ilgisini çekmesede ilgisini çekenler göz atsa yeter

Üst Ana Sayfa Alt