Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Farzet Ki Öldün-e Kitap Indir Oku

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun abi bizim için bu güzel sistemi kurduğun için.Fakat yanlış hatırlamıyorsam onaylanması gerekiyor eklenilen kitabın.Bazen uzun sürüyor bazende belkide adminler unutuyorlar onaylamayı. O yüzden buradan hızlıca ekliyordum.Ama tekrar o tarafa yönelirim inşallah.Faydalı olacak yöntem ne ise önemli olan o tabiki. haklısın

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ahi onayi ben bakiyorum sen ekle ben onaylarim olmazsa bana buradan yazarsin onayla diye, zaten ben bakiyorum bir kardesimiz oraya cok kitap eklemeye basladiysa ona direk admin yetkisi veriyorum ancak suana kadar 1 kisi cikmadi ilgilenen : )

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
islam4ever abi bu aralar zaten daha çok ilmi makaleler,yazılar ve islam alimlerinin kitaplarını siteye eklemeye yöneldim.Site üyelerinin ve ziyaretçilerin ilme ve tebliğe de ihtiyacı var.Sadece cihad haberleriyle olmaz çünkü.İkiside lazım.Ha bu arada haber editörlüğü görevine talip olduğumu yinelemek isterim.İhtiyaç varsa hazırım.

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
islam4ever abi bu aralar zaten daha çok ilmi makaleler,yazılar ve islam alimlerinin kitaplarını siteye eklemeye yöneldim.Site üyelerinin ve ziyaretçilerin ilme ve tebliğe de ihtiyacı var.Sadece cihad haberleriyle olmaz çünkü.İkiside lazım.Ha bu arada haber editörlüğü görevine talip olduğumu yinelemek isterim.İhtiyaç varsa hazırım.
Bence bu görevi en güzel şekilde yaparsınız,sitedeki duruşunuzda güzel ve bakış açınız faydalı olacaktır inşaALLAH..İlim ve tebliğ hususnda dediklerinize aynen katılıyorum,sürekli kılıç sallamak olmaz,diğer alanıda ihmal etmemek gerekir..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ilgilenmeyemi başlasam acaba...:confused::)

Ahi durdugun kabahat : ))

Ahi güzel düsünmüssün insaAllah sen kitap sitesine üye olup bi kac kitap eklemeye basla gerisi corap sökügü gibi gelir, kardesler arasinda sebat sorunu var yani bi kac kitapdan sonra devami gelmiyor ondan sen önden basla insaAllah devamini getiririz, kitap eklemede sorun yasarsan özelden anlatirim insaAllah bi kac kitap ekle ben irtibati kurarim.

Amedi ahi senide beklerim, laf agzindan cikdi ya, artik kacisin yok : ))

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahi durdugun kabahat : ))

Ahi güzel düsünmüssün insaAllah sen kitap sitesine üye olup bi kac kitap eklemeye basla gerisi corap sökügü gibi gelir, kardesler arasinda sebat sorunu var yani bi kac kitapdan sonra devami gelmiyor ondan sen önden basla insaAllah devamini getiririz, kitap eklemede sorun yasarsan özelden anlatirim insaAllah bi kac kitap ekle ben irtibati kurarim.

Amedi ahi senide beklerim, laf agzindan cikdi ya, artik kacisin yok : ))

Laf ağızdayken sahibinin esiridir,ağızdan çıktıktan sonra sahibi esiridir.Hz Ali ra :)

latife yapmıştım kekocan))düşünürüm demiştim,düşündüm ve son kararım,sorumluluk mesuliyettir ve ben bunu kaldıramam,başka bir kurbanlık bulun ahican)),hilafet sancağı kardeşim bu işe ehil,hem ben anlamam zaten..bir dahada bu tür latife yaparmıyım asla..
selametle

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Laf ağızdayken sahibinin esiridir,ağızdan çıktıktan sonra sahibi esiridir.Hz Ali ra :)

latife yapmıştım kekocan))düşünürüm demiştim,düşündüm ve son kararım,sorumluluk mesuliyettir ve ben bunu kaldıramam,başka bir kurbanlık bulun ahican)),hilafet sancağı kardeşim bu işe ehil,hem ben anlamam zaten..bir dahada bu tür latife yaparmıyım asla..
selametle

Ahi elinde kitap varsa bence paylasman gerek ümmet faydalansin : )

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
facebook'la ilgili olanlar için bir kitap kaynağı verebilirim."Ücretsiz islami e kitap indir" adlı facebook grubunda bir akhi paylaşıyor bu ve benzeri islami kitapları benimde esas kaynak orası.Vakit buldukça eklemeye devam edeceğim inşallah

islam4ever abi ilk kitabı ekledim kitap sitesine onaylanmaya hazır :) oradaki nickim "hilafet"

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
facebook'la ilgili olanlar için bir kitap kaynağı verebilirim."Ücretsiz islami e kitap indir" adlı facebook grubunda bir akhi paylaşıyor bu ve benzeri islami kitapları benimde esas kaynak orası.Vakit buldukça eklemeye devam edeceğim inşallah

islam4ever abi ilk kitabı ekledim kitap sitesine onaylanmaya hazır :) oradaki nickim "hilafet"

ekledim ahi, kitap hakkinda kismini editledim, özellikle kitap hakkinda ve özet kisimlari ileride kullanicilar icin cok iyi olacaktir. Hayirli olsun, o kitabi burada ayri bir baslikdada tanitabilirsin.