Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Firak'ın Grafik Çalışmaları

Taifetu'l Mansura Çevrimdışı

Taifetu'l Mansura

Yürü sen ey Dünya! Beni arkanda bırak...
İslam-TR Üyesi
MaşaAllah kardeşim, hepsi çok güzeller. Allah (cc) azmini arttırsın

Taifetu'l Mansura Çevrimdışı

Taifetu'l Mansura

Yürü sen ey Dünya! Beni arkanda bırak...
İslam-TR Üyesi
Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
PicsArt_02-25-03.37.38.jpg

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
Bence güzel ama o kadar da çok övülmeyi hak etmiyorlar.. Firak Kardeş hakkını helal et.. Özeleştiriye açık olduğunu düşünüyorum.. Olumsuz eleştiri yapmak ta var işin içinde..İnşaAllah biraz daha geliştirmen lazım daha çok zayıf.. Benim de bazı çalışmalarım var daha benimde geliştirmem gereken yönlerim var.. Hiçbirimiz mükemmel olamayız.. İnşaAllah acı söyledik diye düşman olmadık ,)

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

Süper Moderatör
Bence güzel ama o kadar da çok övülmeyi hak etmiyorlar.. Firak Kardeş hakkını helal et.. Özeleştiriye açık olduğunu düşünüyorum.. Olumsuz eleştiri yapmak ta var işin içinde..İnşaAllah biraz daha geliştirmen lazım daha çok zayıf.. Benim de bazı çalışmalarım var daha benimde geliştirmem gereken yönlerim var.. Hiçbirimiz mükemmel olamayız.. İnşaAllah acı söyledik diye düşman olmadık ,)
Estağfurullah söylediklerinize katılıyorum. Ben zaten gözümde çok büyütmüyorum yaptıklarımı hatta birçoğunu beğenmiyorum bile. Zaten hobi olarak yapıyorum diye biliriz ama ilerde uygun ortamlarda tabiiki geliştirmek istiyorum. Allah razı olsun fikirleriniz için

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi

Hocam olmaz oyle bedavadan elestiri
Senin grafikleri de gorelim o_O

EbuMuaz02 Çevrimdışı

EbuMuaz02

İlim_talebesi_27
İslam-TR Üyesi
Yok kardşm benimkiler özel biraz.. İstersen özelden sana atabilirim..Ayrıca firak kardeşimden çok da iyi sayılmam.. Ona yaptığım öz eleştiri ayrıca benim için de sayılır.. Mükemmel olana kadar hepimiz dostlatımızın eleştirilerine muhtacuz.. Ne mutlu ki uyaranlarımız var..

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Eline sağlık hocam hepsi çok güzel. Arka planda ki görsel, gün içinde karşılaşabilecek cisimlere, öğelere ve renklere sahipse, görsel üzerinden okunan yazının hafızada ki çağrışımı daha kolay oluyor. Sosyal medya sayfalarında düz yazıdansa böyle eserlerin kullanılması daha güzel ve sağlıklı oluyor.

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

Süper Moderatör
Eline sağlık hocam hepsi çok güzel. Arka planda ki görsel, gün içinde karşılaşabilecek cisimlere, öğelere ve renklere sahipse, görsel üzerinden okunan yazının hafızada ki çağrışımı daha kolay oluyor. Sosyal medya sayfalarında düz yazıdansa böyle eserlerin kullanılması daha güzel ve sağlıklı oluyor.
Estağfurullah, teşekkür ederim sağolun.