Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

ummeti Çevrimdışı

ummeti

Üye
İslam-TR Üyesi
Bizim günlüğümüz görüntülü kaydolunuyor .
GÜNLÜK sana sadece tek birkez yazacağım RABBEL alemin benim canımı sana ve resulune inanların canını müslüman olarak al beni ve kardeşlerimi mumin hal üzerine haşreyle

amin.

E Çevrimdışı

elifşükran

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Bugün sevdiğim bir insanla tartıştım .Kendimi motive için yürüdüm yürüdüm.Mevlama dert yandım. Sevdiğim bir insanı ziyaret ettim.Ders çalışçam lakin canım istemiyor.Rabbim gayretli olabilmeyi,muvaffak olmayı rızanı kazanmayı nasip et.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bugün sevdiğim bir insanla tartıştım .Kendimi motive için yürüdüm yürüdüm.Mevlama dert yandım. Sevdiğim bir insanı ziyaret ettim.Ders çalışçam lakin canım istemiyor.Rabbim gayretli olabilmeyi,muvaffak olmayı rızanı kazanmayı nasip et.

Aynen kardeşim derse oturasım gelmiyor benim de,bastırıyor sınavlar :(

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Gunlerdir haftalardir tadim tuzum yok sevdigim insan(lar) arizali cikti...

Ders calismam gerekmiyor...pardon gerekiyor..ahiret derslerine iyi calismam gerekiyor...

Tabiki seytan ruh halimden istifade ederek beni her tur ibadet veya hayr yapmaktan men etmeye calisiyor...

Kendimi motive etmek icin islam tr de geziniyorum faydasida olmuyor degil

Hulasa;

Once insanlara guvendigimi ogrendim
Sonra bunu bir daha yapmamam gerektigini...

Ve karar verdim

Gozumden duseni tutmayacam...

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bi tane 300 gr domates 1,50 tl olur mu ya :(

hayırdır muaz akhi ben yokken bişey mi oldu ?

E Çevrimdışı

elifşükran

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
''İş bitti...Sebatın sonu yoktur!"deme;yılma.Ey millet-i merhume,sakın ye'se kapılma.
M.AKİF.E.

Muaz ibni Cebel Çevrimdışı

Muaz ibni Cebel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O değilde

Onca stres keder yaşadım;cahiliyye de el aldığım Şeyh Efendi halimi görseydi tarikattan koptun yüz üstü sürünüyorsun derdi.

Şeyhlerden uzak gelen tüm bela ve musibetlere elhamdulillah..!

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
O değilde

Onca stres keder yaşadım;cahiliyye de el aldığım Şeyh Efendi halimi görseydi tarikattan koptun yüz üstü sürünüyorsun derdi.

Şeyhlerden uzak gelen tüm bela ve musibetlere elhamdulillah..!

hakiki manada iman eden musibet elbisesini giymiş demektir

Allah yardimcin olsun kardesim :(

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bugün mevlevi türbesine gittim afyonda,ailecek o civarları geziyorduk yoksa zaruret olmadıkça uğramam oraya.bir cami var ki abilerim bir sürü tabut,içinde bir sürü efendiler hazretlerin ölüleri,bir kalem kağıt da getirmemişim ki yazayım hadisi cami girişine "kabirlerinizi mescid edinmeyiniz" diye.cehalet nereye götürmüş şu vatanımı geçmişte de,şimdi de nasıl uyutuyorlar.

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bir mealciye hakkı anlatmak,ve onun inadına aklını ve meal kitabını mutlak delil kabul etmesi,diğerlerini reddetmesi.ben yoruldum adam yorulmadı,Allah bunların hepsini ıslah etsin hidayete ulaştırsın.

eL_Muhacir Çevrimiçi

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
sağolasın abi senin de hayrolsun :) o kadar bekçilik yapıyoz bi maaş bağlamadı adminler

buyur akhi

dolar2-15-mayis-2012.jpg

ssk dahil artı emeklilik :D

Üst Ana Sayfa Alt