Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Hesabımın Silinmesini Istiyorum

E Çevrimdışı

ebu hafs_

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamunaleykum. Özel bir nedenden ötürü tüm facebook,msn vs. hesabları kapatıyorum haliyle bu forumdakinide kapatmak istiyorum. Sizinle ilgili değil ahiler. Ama bu forumdaki hesabı nasıl kapatacaz bilmiyorum. Admin benim yerime benim hesabı kapatabirmi.? Selamunaleykum...

raaem Çevrimdışı

raaem

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Merak ettiğim bir konu var üye olunuyor ama hesabını silmek istesen silemiyorsun böyle bir seçenek yok neden ?

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Merak ettiğim bir konu var üye olunuyor ama hesabını silmek istesen silemiyorsun böyle bir seçenek yok neden ?

Hesabinin silinmesini isteyen bir daha siteye girmeyebilir ancak kökten silim yoktur zira misal sen birsey yazdin ben de senden alinti yaptim herhangibi mesele yanit verdim simdi seni silersem benim bu yanitim sitede bosa düsecek, diyecekler bu kendi kendine mi konusmus? Bu sekilde yüzlerce mesaj oldugunu düsünürsen forumun icinde bilgi kirliligi ve karmakarisik bi hal alacaktir. Bu yüzden nick silimleri yoktur. Ama yukarida giris ve cikis butonuna basmak herkesin özgür iradesine kalmistir.

Üst Ana Sayfa Alt