Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:utandım beni mod yapanı varya :mücahit :utandım ..görür oooooo :hıh :utandım
(nasıl oldumu utanarak tehdit )

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümünde paylaşıma açılmış "KIZLARIMIZA NASİHATLAR" başlıklı yazı islami eğitim bölümüne taşınmıştır...

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümüne açılan "tesettür fıtridir" başlıklı konu tesettür bölümüne taşınmıştır

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
resimler bölümünde "Bakın Cenazeyi Ne Hale Getirmişler:( " konunun resmi açılmadığından silinmiştir..!!

I Çevrimdışı

"iNŞiRaH"

Guest
:bayıldım töbee töbeee..!! :huhuuhuu noloyunuz_? :saldırgan

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümünde açılmış olan qqqqq başlıklı yazı silinmiş içinde faydalı görülen kıtmir kardeşimizin yazdığı hz. Ebubekir başlıklı yazı ashab-ı kiram bölümüne taşınmıştır....

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümünde açılmış olan "Bu yazı hoşuma gitti..." başlıklı yazı silinmiştir...

güncel sohbet bölümünde açılmış olan"DUA" başlıklı yazı dualar bölümüne taşınmıştır..

edebiyat bölümünde açılmış olan "hayırlsıyla başaladık..bismillah " başlıklı yazı silinmiştir...

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümünde rucane abimiz tarafından açılmış olan "Kılmazsam yaşayamam diyebilmek" başlıklı yazı "kılmazsam yaşayamam" başlığı ile tekrar verilmiş olduğundan silinmiştir...

şiir bölümünde cundullah kardeşimiz tarafından açılan "HILAFET'E ÖZLEM" başlıklı şiir tekrar verilmiş olduğundan silinmiştir...

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:helalsana :helalsana :helalsana masAllah :ahim hizlisin hic bisey kacmiyo gozumuzden ALlah in izni ile :gül :gül :gül

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
edebiyat bölümünde açolmış olan "1000 kitap özeti" topici linkler bozulduğu için silinmiştir...

güncel sohbet bölümünde açılan"yeni bir mailinz var" topici aynısından forumun muhtelif yerlerinde "1400 yıl önce gelen e-mail" başlığı ile verildiğinden silinmiştir...

güncel sohbet bölümünde açılmış olan "s.a" başlıklı yazı silinmiştir.

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
güncel sohbet bölümüne irem kardeşimiz tarafından açılan cehennemden korkmayan adam topici
daha önce trende yolculuk adı altında yazıldığından silinmiştir

güncel sohbet bölümünde açılmış olan diyanet işleri ne işler topici anketler bölümüne taşınmıştır...

güncel sohbet bölümünde açılmış olan "''' SAKIN HAAA ''''' YÜZ NUMARA '''''' DEMEYİN ??? ÇOK BÜYÜK BİR HAKARET!!! " topici ilmilikten uzak ve gereksiz bir mevzu olduğundan silinmiştir...

güncel sohbet bölümünde açılmış olan "Hiç Böyle Evlenme Olayı Duydunuz mu?" başlıklı yazı daha önce https://www.islam-tr.org/index.php?topic=3100.0 de verildiğinden silinmiştir

güncel sohbet bölümünde açılmış olan"selamun aleykum" başlıklı yazı zaman aşımına uğradığı için silinmiştir...

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
islami sohbet bölümünde htc66 kardeşimzin açmış olduğu BAKKAL AMCA BANA BİRAZ DİN VER konusu şiir bölümüne taşınmıştır

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
islami sohbet bölümünde açılmış olan "ASR–I SAADETTE AİLESİNE NAMAZ KILDIRAN KADIN" topici hadis bahçesi bölümüne taşınmıştır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt