Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Kuralları & Taşınan ve Silinen Mesajlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
islami sohbet bölümünde açılmış olan" Sizin En sevdiginiz Moderatör Kim ?" başlıklı anket anketler bölümüne taşınmıştır...

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
islami sohbet bölümüne rucane abimiz tarafından açılmış olan"değişen sizin kalbiniz" başlıklı yazı daha önce hazal abla tarafından islami eğitim bölümünde açılmış olduğundan silinmiştir...

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
islami sohbet bölümüne ruveyda ablamız ve rucane abimiz tarafından açılmış olan "mü'min bir ev düşlüyorum" başlıklı yazılar birleştirilmiştir...

pulcet ' Alıntı:
hayırdır akhi?

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
:kıskıs .....
Temizlikçimisin sen :kıskıs

Ama Helel olsun
alkisgt8.gif

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:hahahaa

hakkini yemeyin, eylemzayi ahim cok calisiyor, forumun en aktiflerinden birisi. ahim ALLAH c.c. seni forumdan eksik etmesin :dua . koley gelsin :yale

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
islami sohbet ve edebiyat bölümüne çeşitli benzer başlıklar altında ruveyda,sümeyye:),anti-siyonist ve gülsultan kardeşlerimizin açmış olduğu "ey iman edenler (hakkıyla) iman edin" anahatlı topic islami sohbet bölümünde birleştirilmiş ve aradaki aynı mesajlar silinmiştir...

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
islami sohbet bölümünde irem kardeşimizin açtığı "bir söylesi... Ali ve Fatima..." topici daha önce "Ali BeY iLe FaTMa HaNıM" topicinde verildiğinden silinmiştir...

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
şiir bölümüne hazal_35 ablamız tarafından açılmış olan "NECIP FAZIL KISAKUREK SAKARYA TURKUSU "
topici daha önce açıldığından dolayı silinmiştir...

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razi olsun kardesim :gül :utandım :utandım :utandım bu kadar yogun calismaya da :helalsana :helalsana :helalsana

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
eylemzayii abi. elektrikli süpürge gibisiniz masaALLAH :kıskıs
Rabbim sizi forumun basindan eksik etmesin :tekbir

selametle...

F Çevrimdışı

Filistinim

Üye
İslam-TR Üyesi
islami eğitim bölümündeki " siz hiç böyle evlenme olayı duydunuz mu" konusu;

https://www.islam-tr.org/index.php?topic=17118.msg106418#msg106418

islami sohbet bölümünde " yüzü simsiyahtı ama kendi boyamamıştı ki "başlığıyla paylaşılmış daha önce;

https://www.islam-tr.org/index.php?topic=3100.0

islami sohbet bölümünün editörü eylemzayi abimiz çok boş duruyor başına iş çıkarayım dedim.

...
aslında bana rapor gönderildiği için buraya yazıyorum, anlam veremedim, silip yanlış birşey de yapmak istemedim.

selam ve dua ile.

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
farkındayım kardeşim sağolasın islami sohbet bölümünde açılmış olan topic tarihi daha önce olduğu için onu silmedim
islami eğitimle ilgilenen editör arkadaş kontrol etmeli sanırım...

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
raba_84 kardeşimizin islami sohbet bölümüne açtığı "SADECE SÖZ" başlıklı yazı güzel sözler bölümüne taşınmıştır...

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
şehit ve şehadet bölümündeki ÖRTÜNMENİN ÖNEMİ başlıklı konu tesettür bölümüne taşınmıştır

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
***kuranı kerim kayıtları bölümü ve islami sohbet bölümlerinde pulcet ve zarip kardeşlerimiz tarafından açılan "olmak ya da olmamak" başlıklı yazılar içeriklerinin benzer olması dolayısıyla islami sohbet bölümünde birleştirilmiştir....
*** islami bilgiler bölümüne supurgesiz_cadi tarafından açılan "doğru yoldan çıkmanın üç sebebi" topici daha önce https://www.islam-tr.org/index.php?topic=17967.0 topici altında paylaşıldığından silinmiştir...

eylemzayi Çevrimdışı

eylemzayi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
resimler bölümünde açılmış olan "gülmeye ihtiyacım var diyen kardeşlerim baksınlar" topici
flash ve animasyonlar bölümünde "Gülmekten Çatlamak Ne Demek Öğrenmek İsteyenler Baksın:p " topici ile birleştirilmiştir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt