Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yönetim Duyuru Forumdakilere Uyari

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
selamun aleykum,

kardeslerim malum son günlerdeki olaylardan dolayi forumdaki kardeslikde ciddi sekilde zedelenme gördüm. Seytanin kardeslik baglarini bozmasina müsade etmeyin. Mevzu hayli karisik oldugundan oturan ayaktaki hakkinda, ayaktaki de duran hakkinda lütfen asiriya kacan sekilde elestiri yapmasin. Koca koca alimlerden bile sahsimda sok olurcasina beyanatlari okuyorum, onlarin böyle yapmasinin yaninda sizin elestirdikleriniz bana göre masumdur. Zira at izi it izine karismistir. Su durumda birilerinin imanina dil uzatacak cümleleri terk etmenizi aksi halde uyarmaksizin süresiz yazma kisitlamasi getirecegimizi bilmenizi isterim.

Düzeyli sekilde tartisabilirsiniz ancak bu demek degildir ki karsinizdakinin imanina laf edebileceksiniz!!!

S Çevrimdışı

sabrii_27

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhi bazen çok sert uyarılarda bulunuyosun ama niyetinin iyi olduğunu biliyorum müdahaleni yerinde buluyorum.ben bu nicki almadan önce bikaç kez sert konuştuğum için ban almıştım farklı zamanlarda bizzat senin tarafından.Şimdi söylemlerimde sert ifadeler kullanmamaya çalışıyorum anlamı yok yani karşımdaki müslüman olmasa tebliğ kibar bi şekilde yapılır müslüman olsa zaten kavga çıkmaması için üslubu kibar tutmak lazım.Yani sert konuşmanın anlamı yok.Zaten yeterince düşmanımız var herkes birbirini azarlasa hiç dostumuz kalmayacak müslümanların bölünmesini anca insan ve cin şeytanları ister.Görüşlerini beğenmediğin olsada düşünceni karşı tarafa aktardığında seni dinleyen seni anlamaya çalışan yine burdaki insanlar.Dışarıdaki kaç insanla bunları konuşabiliosun.Dışarıda insanlar sana öldürecek gibi bakarken burdakiler seni dinliyo ama anlaşılan dışardakileri müslümanlara düşman etmek şeytanı tatmin etmemiş olacakki müslümanı müslümana düşürerek iyice yalnızlaştırmaya çalışıyo

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum,

kardeslerim malum son günlerdeki olaylardan dolayi forumdaki kardeslikde ciddi sekilde zedelenme gördüm. Seytanin kardeslik baglarini bozmasina müsade etmeyin. Mevzu hayli karisik oldugundan oturan ayaktaki hakkinda, ayaktaki de duran hakkinda lütfen asiriya kacan sekilde elestiri yapmasin. Koca koca alimlerden bile sahsimda sok olurcasina beyanatlari okuyorum, onlarin böyle yapmasinin yaninda sizin elestirdikleriniz bana göre masumdur. Zira at izi it izine karismistir. Su durumda birilerinin imanina dil uzatacak cümleleri terk etmenizi aksi halde uyarmaksizin süresiz yazma kisitlamasi getirecegimizi bilmenizi isterim.

Düzeyli sekilde tartisabilirsiniz ancak bu demek degildir ki karsinizdakinin imanina laf edebileceksiniz!!!
Jazakallahu hayr yerinde tespit.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
aleyküm selam bence karşısındakinin imanına laf eden uyarılmadan banlanmalı

bazi arkadaslar gerek özelden gereksede böyle acikdan beni elestiriyorlar. Bilmiyorum profilime ya da imzama " Bu profilin vakti kisitli oldugundan foruma girip tam anlamiyla ilgilenemiyor, tek tek mesajlari okuyamiyor, görevimi devr alacak biri varsa direk devredeyim ya da yapilmasi gereken bir islem varsa direk bana özel mesaj ile ya da rapor ile ulastirin" demem mi gerek.

Lütfen kim kimin imanini diline doluyorsa bana link gönderin. Gönderinki hadlerini bildirelim. Gönderinki forum temiz kalsin.

Simdi yapamiyorsan birak diyenler de olabilir ama gel görki yardim eden herzamanki gibi suan mevcut yönetim disinda yok. Yoklarin icindede benim gibi is yapamayanlar isi ...............................................................................

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
bazi arkadaslar gerek özelden gereksede böyle acikdan beni elestiriyorlar. Bilmiyorum profilime ya da imzama " Bu profilin vakti kisitli oldugundan foruma girip tam anlamiyla ilgilenemiyor, tek tek mesajlari okuyamiyor, görevimi devr alacak biri varsa direk devredeyim ya da yapilmasi gereken bir islem varsa direk bana özel mesaj ile ya da rapor ile ulastirin" demem mi gerek.

Lütfen kim kimin imanini diline doluyorsa bana link gönderin. Gönderinki hadlerini bildirelim. Gönderinki forum temiz kalsin.

Simdi yapamiyorsan birak diyenler de olabilir ama gel görki yardim eden herzamanki gibi suan mevcut yönetim disinda yok. Yoklarin icindede benim gibi is yapamayanlar isi ...............................................................................

Uzmeyin islam abiyi.