Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

<<<forum'un En'leri>>>

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
o_O Nasil yardımcı olabılırız akhi

vallahi şu an bir alim arıyor gibi :) inşallah bir an evvel bulur akhim. ben yıldız teknikte inşaat okuyorum şu an okurken evlenene devlet 10 milyar faizsiz borç veriyor (almak caizdir inşallah faizsiz) onunla ailemin yardımıyla bir de pek etik olduğunu düşünmesem de fizik ve matematikten özel ders vererek 1 sene yaşarım heralde bu şekilde zaten ondan sonra okul bitio işe girerim :) bana kalsa ben maddiyata hayatım boyunca önem vermedim de kızlar veriyorlarmış :D bakalım bu çulsuz halimizle bulabilirsek muvahhide mücahide bir kız güzel olacak.

sen dua et akhim. Allah razı olsun.

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
vallahi şu an bir alim arıyor gibi :) inşallah bir an evvel bulur akhim. ben yıldız teknikte inşaat okuyorum şu an okurken evlenene devlet 10 milyar faizsiz borç veriyor (almak caizdir inşallah faizsiz) onunla ailemin yardımıyla bir de pek etik olduğunu düşünmesem de fizik ve matematikten özel ders vererek 1 sene yaşarım heralde bu şekilde zaten ondan sonra okul bitio işe girerim :) bana kalsa ben maddiyata hayatım boyunca önem vermedim de kızlar veriyorlarmış :D bakalım bu çulsuz halimizle bulabilirsek muvahhide mücahide bir kız güzel olacak.

Evlilik sitesine cevirdiniz forumu:D
benievlendirin-tr.com (islam-tr.org un alt subesidir):Ddiye bi site acalim,fakir fukarayi evlendirelim aslinda:p:komik:

İkrime Çevrimdışı

İkrime

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

Allah azze ve celle sana saliha bir zevce nasip etsin kardeşim.O zaman hemen açık öğretime kayıt oluyoruz o alimede ismimi çıtlatıver 2 tane arasın :krnz:

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt