Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Girişler de Burdan Olsunn..

• Konbuyu başlatan "iNŞiRaH"
  • Başlangıç tarihi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
hoşgeldin kardeş hayırla istifade edersiniz inş... forum dan sadece cevap bekleme konusunda acele etme yeterli :D

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
baklava olayı planları bozdu , bi uyanıklık yapıp caktırmadan daldık içeri
masrafa gerek yok önümüz kış :)

Z Çevrimdışı

ziyad el türki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Z Çevrimdışı

ziyad el türki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Z Çevrimdışı

ziyad el türki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Son düzenleme:
Z Çevrimdışı

ziyad el türki

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.
Ilk mesajimi buraya yazayim dedim.. Aylarca bu siteyi takip ediyorum ve çok hosuma gitti. Baska sitelerden farkliydi. Dini konulardan bahsedebiliyoruz, soru sorabiliyoruz, gündemden bahsediyoruz vs. Önceden bilmedigim seyliri veya yanlis bildigim seyleri burada ögrendim. Allah, gerçek müslümanlarin sayisini fazlalastirsin.. AMIN

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum.
Ilk mesajimi buraya yazayim dedim.. Aylarca bu siteyi takip ediyorum ve çok hosuma gitti. Baska sitelerden farkliydi. Dini konulardan bahsedebiliyoruz, soru sorabiliyoruz, gündemden bahsediyoruz vs. Önceden bilmedigim seyliri veya yanlis bildigim seyleri burada ögrendim. Allah, gerçek müslümanlarin sayisini fazlalastirsin.. AMIN

Aleyküm selam ahki hoş geldin, inşaAllah site yardımcı olabilir sana site ve bizler...

O Çevrimdışı

omermuslim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aleykümselam hoşgeldin

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
Esselamun aleykum kardesler, dün apar topar kayit oldum çünki türkiyeye gitmeden önce kayit olmak istiyordum ve oldum elhamdülillah.
Biraz kendimden bahsedeyim dedim. 24 yasindayim, asiri utangaçim:utan:, (simdilik) fransada yasiyorum lisede elektroteknik bölümünü okudum ama en çok elektronik meraklisiyim: yani neyin içinde elektrik varsa kirmak, yapmak ve uydurmakla ugrasiyorum. Birde spor olarak sadece dövüs sporlariyla ilgilenirim, kendimi kafirlerle savasacagim güne hazirliyorum. Ve çok sükrediyorumki dinimi fransa gibi biryerde korumayi basardim..

Üst Ana Sayfa Alt