Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Google Reklamları, Bir Çözüm Bulun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

Hattab571

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum kardeşlerim. siteye giriyorum malum google reklamları geliyor üst tarafta. 3 defa siteye ard arda giriş yaptım yeniledim. hep yarı çıplak kadın reklamı geliyor. buna bir çözüm bulun yahut münkeri kökünden kazıyın... Selam ve dua ile..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam kardesim, reklamlar girdiginiz sayfa ve cerezler ile alakalidir, sitemize özel degildir, ekrani cekip, girdigin link ve giden linki rapor olarak bize ulastirirsan yardimci olabilirim.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Benim merak ettigim mesele su: reklamlardan hayiflanan kardeslerim ( buraya konu acanlari kastediyorum) youtube, facebook, google, haber7, haber siteleri gibi sitelere nasil giriyorlar, biz burada login olunca en azindan reklamlari kaldiriyoruz ama bildigim kadariyla ne google ne youtube ne de facebook haber7 gibi siteler hic bir sekilde reklamlari engellemeyor.

Neyse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt