Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Günün Resmi ( Her Güne Bir Resim )

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Görüntü güzel, ama muhtemel ki yeni evli bi çiftin ilk alışverişi sonrasıdır; çünkü ürünler tam dolu ve orjinal ambalajında hep ) Zaman içinde (ne kadar düzenli olunursa olunsun) kavanozlar yarılanıp, paketler açılınca, kahvaltılık zeytin-peynir kaseleri, yarım kalmış bi parça yemek vs de eklenince görüntü bu kadar muazzam olmaz. Bi de Allah'ın izniyle evin nüfusu artarsa, gelin hanım bu düzeni bi daha ancak rüyasında görür )

Benim de aklıma direk o geldi. Aklın yolu bir. Allah ondan razı olsun
Amin ecmain kardeşim )

Nesîbe Lena Çevrimdışı

Nesîbe Lena

"عِشْ حَمِيداً، وَمُتْ شَهِيدًا"
Süper Moderatör
Görüntü güzel, ama muhtemel ki yeni evli bi çiftin ilk alışverişi sonrasıdır; çünkü ürünler tam dolu ve orjinal ambalajında hep ) Zaman içinde (ne kadar düzenli olunursa olunsun) kavanozlar yarılanıp, paketler açılınca, kahvaltılık zeytin-peynir kaseleri, yarım kalmış bi parça yemek vs de eklenince görüntü bu kadar muazzam olmaz. Bi de Allah'ın izniyle evin nüfusu artarsa, gelin hanım bu düzeni bi daha ancak rüyasında görür )

Amin ecmain kardeşim )
Kuvvetle ihtimal yine haklısın abla )

Berkut Altay Çevrimdışı

Berkut Altay

رَفْرِفِي يَا رَايَةَ التَوْحِيدِ
İslam-TR Üyesi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
DqEGxCwXcAAyWrq.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Dp0eOcwW4AAKWvo.jpg

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
43720275_2109457719088420_5026252810346299392_n.jpg

Biz gormuyoruz su an kafır devletler musluman beldelerınde muslumanlara ezıyet etmeye devam edıyorlar.
Bu kadar paramparca bır hale nasıl geldık ALLAH ıcın hala anlamıs degılım.

Dun de yemende 19 muslumanı olduren kımselerın resmı.
Bu resme ıyı bakmak lazım.
Haın arap haın turk yoktur.HAIN INSAN VARDIR KENDINI MUSLUMAN GOSTEREN AMA YANINDAN GECMEYEN HAIN INSAN...!

43709513_2094655207278909_3007469313364852736_n.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Subhanallah

Yetimin fakirin garibanın ve insanların hatta hayvanların bile refah içinde yaşadığı islam devletinden şu geldiğimiz duruma bak.

Halkımız Kafirlere teslim edilmiş.Çocuklarımız yetim bırakılmış,Özgürlüklerimiz gasp edilmiş,Topraklarımız işgal edilmiş.Evlerimiz yıkılmış.

Ümmetin alimleri susturulmus,tutsak edilmiş. Şarlatanlar sihirbazlar Şeytanın erleri Ortalıklara saçılmış.

Subhanallah.

YA rabbi Ey Alemlerin rabbi Ey herşeyin sahibi

Bizlere yardım et,

Ey RAbbimiz islamın erlerine yardım et.KAfirlerin gücünü kır,Müminlere quvvetinle yardım et.

49279449_358889311576456_2124512436324139008_n.jpg

H Çevrimdışı

Hattab Amedi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Uzanan eller bacılarımızın eli.
Uzatan el ise pydli.
Bu ümmet uyanmazsa ve asli görevine odaklanmazsa,bu uzanan ellerin vebali saçları ağartacaktır.

Ekli dosyalar

• IMG_20190129_011327.jpg
    IMG_20190129_011327.jpg
    50.9 KB · Görüntüleme: 87
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Üst Ana Sayfa Alt