Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Saçmalaması

I Çevrimdışı

isimsiz_mucahid

Bu hesap kullanılmamaktadır!!!
İslam-TR Üyesi
iftar.png

oruç tutmasamda bunu seviyorum...

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Televizyonda reyting için gelinlerle kaynanaların kavga ettirildiği program gördüm. Aileleri yıkma işlemi artık alenen yapılıyor.

M Çevrimdışı

MUTEFEKKİR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cahillik her yanlarını kaplamış. Cahillikleriyle ülke yönetmeye adaylar. Kıyamet alametleri bir bir zuhur ediyor.

İş, ehil olmayana verilince kıyameti bekle"

RAMAZAN BAYRAMI'NI ATATÜRK ARMAĞAN ETTİ"

Sözlerine Ramazan Bayramı'nı kutlayarak başlayan CHP Eskişehir Milletvekili Adayı Sibel Yeşildal, "Çok değerli yol arkadaşlarım, öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Bu arada bir konuyu da atlamadan geçmek istemiyorum. Biliyorsunuz bize bu bayramları armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını sizlerin huzurunda saygı ve rahmetle anıyorum" dedi.

Turab el kurdi Çevrimdışı

Turab el kurdi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Cahillik her yanlarını kaplamış. Cahillikleriyle ülke yönetmeye adaylar. Kıyamet alametleri bir bir zuhur ediyor.

İş, ehil olmayana verilince kıyameti bekle"

RAMAZAN BAYRAMI'NI ATATÜRK ARMAĞAN ETTİ"

Sözlerine Ramazan Bayramı'nı kutlayarak başlayan CHP Eskişehir Milletvekili Adayı Sibel Yeşildal, "Çok değerli yol arkadaşlarım, öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Bu arada bir konuyu da atlamadan geçmek istemiyorum. Biliyorsunuz bize bu bayramları armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını sizlerin huzurunda saygı ve rahmetle anıyorum" dedi.
Utanmasalar bizi atatürk yarattı diyecekler.

keşmiri Çevrimdışı

keşmiri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hoca saçmalamış ancak az da olsa haklılık payı var.Zira birçok elektronik ürünleri,benzini,buğdayı,stratejik madenleri,doğalgazı dışarıdan dolar ile ithal ediyoruz.Doların yükselmesi sadece ülkeye değil,o ülkede yaşayan müminlere de büyük zarar

f471h Çevrimdışı

f471h

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rızkı veren Allah'tır. Mide denilen torba 1 tabak yemekle doluyor. Gereksiz telaşa kapılmayın.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şia takiyye yapar genelde. Şii profesör Hüseyin Hatemi takiyye bu kez takiyye yapmadan Şianın ve kendi iman ettiği görüşü yazmış.

Lafı uzatmaya gerek yok, Muaviye (ra)'I tekfir etmeyenler kafirdir demek istiyor.

Biz Ehli Sünnetiz ve Ehli Sünnet tarih boyunca Muaviye (ra) Müslüman görmüştür, yaptığı hataları eleştirmiş, hayırları da yad etmiştir. Bu nedenle Şia akidesine göre Ehli Sünnet olanlar İslam dininden çıkmıştır!

Böyle dürüst olun, tekfircinin kimler olduğunu herkes görsün. İran Mecusilerinin torunları kininden geberse sahabeyi sevmeye de, onlar için Allah onlardan razı olsun demeye de devam edeceğiz.

Asıl İslâm'dan çıkanlar, Kur'an'da açıkça "Allah onlardan razıdır, onlar da Allah'tan razıdır" ayetine rağmen sahabeyi tekfir eden Mecusi torunlarıdır.

Mirac Karaaslan

Screenshot_20180917-003553_1.jpg

Üst Ana Sayfa Alt