Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haberin Olsun

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Screenshot_20231006_075658_Instagram.jpg

Evde bi kağıt parcasi bulan solugu ingilterede alir bundan sonra herhalde.

أهل الحديث Çevrimdışı

أهل الحديث

لا إله إلا الله
Moderatör
kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah böyle bir şey olmuş: (kalem medya telegram hesabından aldım)
Screenshot_20240203-022025_Telegram.jpg

Acaba hapiste mi böyle saptı yoksa hep mi böyleydi. Mahmut Efendi "hâlâ var"mış.

Salafiyyaaa Çevrimdışı

Salafiyyaaa

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
SubhanAllah böyle bir şey olmuş: (kalem medya telegram hesabından aldım)
Ekli dosyayı görüntüle 32192
Acaba hapiste mi böyle saptı yoksa hep mi böyleydi. Mahmut Efendi "hâlâ var"mış.
İbnu’l Cevzi şeytanın tuzakları kitabında diyor ki ; Mü’mîn birisi öldüğünde melekler şaşırır acaba şeytanın tuzaklarından nasıl emin oldu diye .
Seleften bir zat ise şöyle diyor ; «Şaşıracaksan ayağı kayanın niye kaydığına değil sebat edenin nasıl sebat ettiğine şaşır » diyor .
Resulullah ﷺ her duasında; يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْب۪ي عَلَى د۪ينِكَ
söylerdi .
Nankörlüğüne şaşırıyorsak ona da şaşırmadım çünkü Allah subhanehû ve teâlâ ayette buyuruyor ki ; …Şu bir gerçek ki insanoğlu çok zalim, çok nankördür! -İbrâhim 34

Allah'ım! Bize hakkı hak olarak göster ve ona tabi olmayı bizenasip eyle! Batılı da batıl olarak göster ve bize ondan gereğince uzak durmayı nasip eyle!"

‏اللهم آمين

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
Bence alakası yok da eğer cidden bu renkler bilerek seçilmişse Israil'i hedef almıyor mudur? Yeşil ejderha domestosu temsil ediyorsa ve mikropları öldürüyorsa

Ejderha oradaki mikrop, ne kadar güçlü gozukurse gozuksun( ki belkide filistin protestolarini hedef aliyordur yani ona karsi duranlari) kacacak yerleri yok.

Iste bu yuzden gecen ki bayrak konusundaki mevzuya geliyoruz.
Bayrak bayrak değil, demokrosiymiş bilmem neymiş, şu an oynan oyun, psikolojik savaş adi her neyse, ben o safta değilim demenin bi aracı sadece.

Zara' da kefeni kullandi, amerikanin meshur bazi influencer ları yine kefeni kullandi dalga gecer gibi.

Bu reklamin alt metnini tam okuyamiyorum şu an aslında.
Gundem de biraz rehavet varken tekrar ateşleyebilir ama amaç ne bilmiyorum.
Turkiyede seçim oncesi iç ayriştirmayi körüklemek mi mesela?

Zira bazi sol kesim boykotçular diyerek ya da filistin bayrakli ahmaklar diyerek de hukumete olan kinini filistin uzerinden kusuyor. Ne yapacagimizi bilmiyoruz acikcasi.

Üst Ana Sayfa Alt