Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haberin Olsun

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi
:ROFLMAO:

20211216_221351.jpg

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Böyle bir otobüs gerçekten var mı ya
Varsa haber verin, nerden nereye gidiyor
Kişi başı bi tane mi veriyorlar ki
Boyle durumlarda görevlinin cebine 10 tl sıkıştırıp 2 tane daha sar demek uygun mudur acaba ( şaka şaka/ simdi ciddiye alinip nacizhaneler gelir)

20220213_212000.jpg

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Açıkçası şu beni üzdü biraz.
Abur cubur düşkünü bir insan değilim,lakin halleyi severdim ben.
Herhangi bi aidin salihci ile karşılaşmadığım surece, denk gelirsem bu kimya laboratuvarini yemeye devam edebilirim sanırım.
IMG_20220216_235518.jpg

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Nette geriye doğru haberlere bakarken rastladım.

Müslüman kadınlara başörtüsü taktığı için baskı yapan Fransa'da, bir sarkicinin sevgilisi başörtü taktığı için moda dergisinden övgüler alınca halk 2'ye ayrılmış.
Musluman kadinlar surekli baski ve hakarete maruz kalırken, başörtüsü moda olarak takılınca ve kişi müslüman olmayınca övgü alması üzerine bu nasıl ikiyüzlülüktür tepkisi almış dergi.
Din olunca hakaret moda olunca övgü.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

İslam-TR Üyesi
Nette geriye doğru haberlere bakarken rastladım.

Müslüman kadınlara başörtüsü taktığı için baskı yapan Fransa'da, bir sarkicinin sevgilisi başörtü taktığı için moda dergisinden övgüler alınca halk 2'ye ayrılmış.
Musluman kadinlar surekli baski ve hakarete maruz kalırken, başörtüsü moda olarak takılınca ve kişi müslüman olmayınca övgü alması üzerine bu nasıl ikiyüzlülüktür tepkisi almış dergi.
Din olunca hakaret moda olunca övgü.

Ve yine

Yeni Zelanda'da okulda saldırıya uğrayan ve başörtüsü yırtılarak darbedilen Hoda Al-Jamaa adli genc bir kizin beyin sarsıntısı geçirdiğini okudum.
Hindistan ve Belçika'daki olayları.
Ne tuhafki bu olaylari dunyaya duyurma cabasi icinde olan kadın bir manken.

Bazen sadece bir noktaya takili kalip koskoca okyanusu görmediğimizi düsünüyorum

Üst Ana Sayfa Alt