Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haçlı Saldırısı Şehidlerimiz -inşaallah-

zindabad Çevrimdışı

zindabad

زينداباد
İslam-TR Üyesi
CFm7rP4WoAAnNny.jpg
CFm7tCiWEAAzFSA.jpg

ALİ VE OSMAN

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
ABD Saldırısında Şehid Düşen Ferhat Avcı’nın Vasiyeti
1 dakika önce Biyografi - Hatıra Yorum yap

SL51kx4-horz-730x370.jpg
ABD öncülüğündeki Haçlı koalisyonunun Suriye’de Nusret Cephesi makarına yapmış olduğu saldırıda (20 Mayıs 2015) birçok Türkiyeli mücahid, arzuladığı şehadete kavuştu. Bunlardan biri de şehidler diyarına dönüşen Adıyaman’dan Ferhat Avcı kardeşimiz…

Şehadet haberi: http://www.ummetislam.net/sehidler-diyari-adiyamandan-bir-sehid-daha-ferhat-avci/

Şehid Ferhat Avcı (Şamil)’in vasiyetini Ümmeti İslam olarak sizlerle paylaşıyoruz:

* * *

Şamil Vasiyet

Âlemlerin Rabbi ALLAH’a hamd olsun. Rasulüne salat ve selam olsun. Ey kardeşlerin Rabbim beni cihad gibi güzel bir nimetle rızıklandırdı. Bu günahkâr kul Rabbine dönecek, umudu temiz bir şekilde kavuşmaktır. Sevgili annecim sen sabret. Ben Allah yolunda şehid olursa, oğlundan hayır görmüşsündür. Sizlere daha önce söylemiştim; ALLAH’ın dini bizim için her şeyden daha önemlidir.

Tevhidi bizim için her şeyden daha sevgilidir. Gözyaşlarınızın akmasına sebep olduysam mazeretim budur. ALLAH’ın dini için dünyayı satıp yerine ahireti aldım, Vallahi çok kârlı bir alışveriş yaptım. Benim için gözyaşı dökmeyin, kendinizi nasıl azaptan kurtaracağınızı düşünün. Bunun için en güzeli şehidliktir. Biraz aklınız varsa şehidlik peşinde koşun. ALLAH’ın bize ihtiyacı yok, bizim O’nun dinine ihtiyacımız var.

Şehid olursam her şey eşimindir.

ALLAH’IN SELAMI İMAN EDENLERİN ÜZERİNE OLSUN.

Motorumu da Muttalib’in beytu’l-malına bırakıyorum.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ABD Saldırısında Şehid Düşen Ferhat Avcı’nın Vasiyeti
1 dakika önce Biyografi - Hatıra Yorum yap

SL51kx4-horz-730x370.jpg
ABD öncülüğündeki Haçlı koalisyonunun Suriye’de Nusret Cephesi makarına yapmış olduğu saldırıda (20 Mayıs 2015) birçok Türkiyeli mücahid, arzuladığı şehadete kavuştu. Bunlardan biri de şehidler diyarına dönüşen Adıyaman’dan Ferhat Avcı kardeşimiz…

Şehadet haberi: http://www.ummetislam.net/sehidler-diyari-adiyamandan-bir-sehid-daha-ferhat-avci/

Şehid Ferhat Avcı (Şamil)’in vasiyetini Ümmeti İslam olarak sizlerle paylaşıyoruz:

* * *

Şamil Vasiyet

Âlemlerin Rabbi ALLAH’a hamd olsun. Rasulüne salat ve selam olsun. Ey kardeşlerin Rabbim beni cihad gibi güzel bir nimetle rızıklandırdı. Bu günahkâr kul Rabbine dönecek, umudu temiz bir şekilde kavuşmaktır. Sevgili annecim sen sabret. Ben Allah yolunda şehid olursa, oğlundan hayır görmüşsündür. Sizlere daha önce söylemiştim; ALLAH’ın dini bizim için her şeyden daha önemlidir.

Tevhidi bizim için her şeyden daha sevgilidir. Gözyaşlarınızın akmasına sebep olduysam mazeretim budur. ALLAH’ın dini için dünyayı satıp yerine ahireti aldım, Vallahi çok kârlı bir alışveriş yaptım. Benim için gözyaşı dökmeyin, kendinizi nasıl azaptan kurtaracağınızı düşünün. Bunun için en güzeli şehidliktir. Biraz aklınız varsa şehidlik peşinde koşun. ALLAH’ın bize ihtiyacı yok, bizim O’nun dinine ihtiyacımız var.

Şehid olursam her şey eşimindir.

ALLAH’IN SELAMI İMAN EDENLERİN ÜZERİNE OLSUN.

Motorumu da Muttalib’in beytu’l-malına bırakıyorum.
Allah ailesine sabır versin. Kolay değil gerçekten...

Üst Ana Sayfa Alt