Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hangi Meslekler Var Aramızda

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
En güzel iş ALLAH ın yolunda sapa sağlam dımdık takılmadan yürümek :) bılmedıgın meyveler gormedıgın rızklar dunyanın en guzıde en güzel kulları karsısına cıkıverıyor ınsanın Elhamdulıllah :)

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Çevrimdışı

::IM4M`UL-HAREMEYN::

Tevhid ve Cihad
İslam-TR Üyesi
L Çevrimdışı

LoRy

İslamicState - Genç Mucit - Şair yazar
İslam-TR Üyesi
istanbulda tamirci dükkanı açaacam ama kazanç sağlamak için değil insanlığa iyilik olsun diye.. kısmetse
elektronikten anlayan çırak bulmam lazım önce demi
öğretmenz sonuçta

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

Ramadan dolayısıyla kapalıyız
İslam-TR Üyesi
İstanbul avrupa yakasında elektrik idaresinde kaçak elektrik kesimi, normal borçlu saat kesimi vs ☺️

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hıc acımadan kesıyorsunz sızde degılmı
Gozunun yasına bakmadan kesıyorlar
Hemde kesme acma parası alıyorlar bır fatura kadar

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Hıc acımadan kesıyorsunz sızde degılmı
Gozunun yasına bakmadan kesıyorlar
Hemde kesme acma parası alıyorlar bır fatura kadar
Sonuçta bi sözleşme yaptın abonelik sözleşmesi. İmzayı atarken onlarada razı oldun otomatikmen. 130 a yakın özel elektrik şirketi var . Hemen hemen hepsinin sözleşme mantığı birbirne yakın.
Emin ol bende bu işi yakın zamanda bırakıcam. o kadar çok şey dönüyoki bütün sistemi kendilerine göre biçmişler. Yani burdan 2 kelime ile anlatılacak birşey değil. Sana şöyle diyim günde 50 aboneye gidiyorsak bunların bir çoğu bu şirkete ve devlete küfür ve beddua ediyor. Ben şuana kadar hiç dua eden görmedim. Bende yeni yeni bazı şeyleri kavradım. Pek yakın zamanda inşeAllah başka bir işe geçicem. Çevremizdeki kardeşlere bu işe girmemeleri için tavsiye edin sizlerde. Gerçekten ne derseniz haklısınız.

E Çevrimdışı

eslem berire

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sozlesmeyı mecbur ımzaladım kıracıyım
Elektrıge abonman olmadan ew vermıyorlar zaruret..ama okumadım sozlesmeyı ..bır ay gecıksın hop ıhbarnagme ıkıncı ayda memur kapıda
Hıc zıle basmadan kesıp gıdıyor ..acma kapama parası 26 mılyon helal etmedım

Y Çevrimdışı

Yusuf Culeybib

İslam-TR Üyesi
Sozlesmeyı mecbur ımzaladım kıracıyım
Elektrıge abonman olmadan ew vermıyorlar zaruret..ama okumadım sozlesmeyı ..bır ay gecıksın hop ıhbarnagme ıkıncı ayda memur kapıda
Hıc zıle basmadan kesıp gıdıyor ..acma kapama parası 26 mılyon helal etmedım
20.89 tl yanlış bilgi olmasın.
Gerçekten mecbur bırakıyorlar dediğin gibi. Yani burdaki herkese tavsiyem son ödeme tarihine kadar yatırmaya gayret edin. Avrupa yakasındaysınız. Eğer ödemeyecek durumdaysanız 1-2 ay idare edebilirim sizleri. Kesen arkdaşla konuşurum rica ederim meslektaşız sonuçta beni kırmaz kesmez. Böyle de uygun olur mu bilmiyorm. İslam bu konuda ne der onu da bilmiyorum. Yardımcı olmak isterim gerçekten tüm muvahhid kardeşlerime. 20.89 tl kolay kazanılmıyor bir de kiracıysan. Kesen arkadaşın zile basma diye bir zorunluluğu yok. He insani olarak haber verirmi verir o başka. İhbarname geliyor zaten uyarı kağıdı olarak. Yani gerçekten çok karışık bir konu. İslam bu konuda ne diyor onu da bilmek lazım. Yoksa bu işlerde duygusal gitmek gerekmiyor.

Üst Ana Sayfa Alt