Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hekimullah Mesud'un Çürümeyen Cesedi !!!

T Çevrimdışı

Tarık Yıldız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
1 Kasım 2013'te Veziristan'da Drone saldırısı ile biiznillah şehid edilen Molla Şeyh Hekimullah Mesud'un kabri açıldı.Videoda Şeyh Hekimullah Mesud'un vücudunun çürümediği ve hatta kanının bile kurumadığı görülüyor.
page.jpg

Kabrinin açıldığı görüntü:

https://archive.org/details/hakeemullah_mehsud_april2010

Moderatör tarafında düzenlendi:
E Çevrimdışı

ebu isa

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O daracık kabirde , o büyük günde ne yapacağız.
Sübhanallah , Sübhanallah , Sübhanallah.
Allah beni ve tüm isteyenlerin canını şehid olarak alsın.
Yoksa bu günahlarla Rabbimizin huzuruna nasıl çıkarız , ona nasıl hesap verebiliriz.:(
Akhi, RABBİM affeder de affedilmeyi hak etmek gerek. ALLAH hepimize hak etmeyi de nasip etsin..

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İbni Teymiyye Rhm. diyor ki "çok günahı olan kişinin ilacı Cihad'tır" ve bu hepimize lazım. En azından bana lazım... Rabbim bizi kendi yolunda(razı olduğu bi'şekilde) uzun yıllar cihad edip, canımızı (katında makbul olunmuş) şehid olarak alsın inşaAllah. ALLAHUMME AMİN

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
toprak bize ' bana şehid olmadan gelmeyin diyor kardeşlerim...
şehid olmaz isem toprak bile kabullenmiyor beni, leşim bile çürüyor... şehiidimin ise dirisine dünya dar iken, kabri genişledikçe genişliyor ...
zirvemiz şehadet olur inşeallah, amin ...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
kabir imtihanı.jpg

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
sübhanALLAH

Üst Ana Sayfa Alt