Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Her Yahudi Kinle, Kanla Besleniyor!!!

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
20.07.2006 - Her Yahudi Kinle, Kanla Besleniyor!!!

Kendisi, ordusuyla masum insanları öldürmesi yetmiyormuş gibi, insanları evlerinden, yuvalarından etmiş olması yetmezmiş gibi, çocuklarını da küçükten kendileri gibi cani yetiştiriyorlar…

Her Yahudi Kinle, Kanla Besleniyor!!!

Yahudi kininin son örneği...

Lanetlenmiş kavim kinini, nefretini son noktaya kadar kullanıyor...

Kendisi, ordusuyla masum insanları öldürmesi yetmiyormuş gibi, insanları evlerinden, yuvalarından etmiş olması yetmezmiş gibi, çocuklarını da küçükten kendileri gibi cani yetiştiriyorlar…

Gör ey Müslüman! Gör ki Allahın emrettiği gibi düşmanlarına karsı şedid ve sert olasın…

Yahudi çocuğunu askeri alanlara sokarken yobazlık yapmış olmuyor da biz Müslümanlar çocuklarımıza Cihadı eğitimi verince mi CANİ oluyoruz???

Görün bakın ve UTANIN…! yahudi çocuğuna "Müslüman nasıl öldürülür" diye te çocuk yaşta eğitim veriyor. Daha ilkokula başlamadan kinle, nefretle büyütüyor...

Yoksa hala israilli çocuklar, anneler, babalar masum mu diyeceksiniz???

Bakın..! İslam'a düşmanlık ne boyutlara gelmiş. Babalarının kini yetmiyormuş gibi çocukları da savaş meydanlarına koşmuş akranlarına ölüm mesajları yazıyorlar.

Bu mesajlar bugün Lübnanlı ve Filistinli çocuklara ulaşıyor ama sakın unutmayalım en kısa zamanda bizim çocuklarımıza da ulaşacak.

Aşağıda gördüğünüz resimlere yorum yapmaya gerek yok...

Fotoğraflardan bir kısmında yahudi çocuklar top mermilerinin ve bombaların üzerine, Lübnanlı çocuklar için ölüm dolu hediye! mesajları dolduruyor. Ve bununla Müslüman karşı öfkelerini pekiştiriyorlar.

Diğer resimlerde ise yahudi yaşıtlarından bu hediyeleri! alan Lübnanlı çocukları görüyorsunuz. Öyle bir hediye ki; hediyeden sonrası için bir yasam yok artik onlar için...

Ne korkunç değil mi... Ne korkunç…

“Hiçbir Yahudi sivil değildir“ anlayışı ne kadar doğru değil mi?

Rabbim bize İslami doğru anlamayı nasip etsin. Eğilip bükülerek değil de, onurumuzu kaybetmeden yasamayı nasip etsin…

gelincik Çevrimdışı

gelincik

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah razı olsun kardeşim bizlerin görmesine vesile olduğunuz için dua ile.....

P Çevrimdışı

paskalya

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah razı olsun kardeş...duyarlılığimi artırdın.çok çalişmaliyız ....baki muhabbetle

D Çevrimdışı

desoto

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
allah razı olsun kardeş dualarımızı eksik etmeyeceğiz inşaallah allah herkese islamı doğru yolda yaşamayı nasib etsin inşaallah selametle...

M Çevrimdışı

m3hm3t

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ah kardes ah keske bizim gibi butun turkiyede bilinclense kapalısı açığı bizim bir büfemiz war yalan konuşmucam coca cola da war ama turkada war birisi geliyor cola istiyor ben turka weriyorum coca cola yok mu diyor kimisine yok diyorum oda walla coca cola istediler baska yere bakiyim diyor bu dondurmadada aynı golf war kimisi geliyor ay ben algida zannetmistim diyor donup gidiyor boyle insanlarımız oldugu sürece bizede cok rahat gelicekler savaşmaya israili amerikası ingiltere si emegine saglık

M Çevrimdışı

mcht

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sanirim o hitler' in bile sevilecek bi yönü var..o da (tasvip etmesemde) yahudilere yaptikları.. dinsizin hakkindan imansiz geldi..

Üst Ana Sayfa Alt