Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

hilal tv adem özköse

M Çevrimdışı

musab99

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mustafa islamoglunun kanalinda direnis hareketlerinden haberler verilecek olemii . Pek inanasim gelmedi nedense.

Fethullah hocasi mustafanin kulagini ceker demedi demeyin

E Çevrimdışı

emirha_K

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Mustafa islamoglunun kanalinda direnis hareketlerinden haberler verilecek olemii . Pek inanasim gelmedi nedense.

Fethullah hocasi mustafanin kulagini ceker demedi demeyin
kardeş haklısın bende islami hareket anadolu vb kitaplardan tanıdığım islamoğlu ile şuan'ki islamoğlu arasında pek bir benzerlik göeremiyorum maalesef ben sadece programın fragmanında gördüğümü yazdım galiba haftaya başlayacak adem abiye güveniyorum bakalım inş iyi bir şeyler olur bizde faydalanırız

M Çevrimdışı

Musab_61

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
İlk bölümü dün yayınladı ama izleyemedim. Nette izleyebileceğim bir yer var mıdır?

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhi adem kardeş malesef o hastalığa çoktan yakalandı.temennim en kısa zamanda kurtulması.gala gecesi için gelen davetiyeyi görsen neler derdin :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Ahi dikkat ettiysen burada pek duyurusu vs olmadı, Allah yardımcısı olsun, facebookta açtığı konuları ben de hiç tasvip etmiyorum, açıkcası açılan konular, altına yapılan yorumlar yüreğimi sızlattı, inşaAllah eski tanıdığımız çizgisini kaybetmez, eski çizgisinde olursa buna en çok biz seviniriz.

Üst Ana Sayfa Alt