Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hz.Ömer Hakkında-Ali Şeriati (Grafik)

Selahaddin Eyyubi Çevrimdışı

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yux3.jpg

C Çevrimdışı

cendeller

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şaşırdım doğrusu... zira şia içerisinde kendisinden en çok nefret edilen kişi hz ömer olmasına rağmen içlerinden biri olan şeriatinin onu bu şekilde övmesi ilginç doğrusu... zira ebu hureyre ve hz osman için çok sert eleştiriler yapan bir kişilik kendisi....

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Açıkçası Ali Şeriati hakkında grafiği yapsam mı yapmasam mı diye biraz düşündüm.Sırf bu yüzden bile beni tekfir ederler diye düşünmedim değil :)

Selahaddin Eyyubi

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bunu zaten izlemiştim.Ayarıca Şeriati meyhanede öldürülmemiştir buna hiçbir delil göstermeden atıp tutuyor.Kitabıda internet üzerinden biraz inceledim.Kadir Mısıroğlu'nun Selahaddin Eyyubi hakkındaki sözlerinede bak oturduğu yerden onlarca savaşa katılıp cihad eden bir komutana laf etmeyide çok iyi bilir.

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ali şeriati yi şiiler kendilerinden kabul etmezler.. ne yazıkki şii olmayanlarda kendilerinden kabul etmezler bir muamma

ben kiteplarını okudum akidevi problem göremedim......internette bir şahıs onun kitabını nete yazmış .....şeriati yi karalamak için kitaptaki cümlelerin başını yazmamış sonunu yazmış..bende elimdeki kitabı aslını oraya yazarak karalayan adamı susturdum inşallahu teala bunun gibiler susmaz tabi ......kitaplarındaki yazıda devrik cümle kullanıldığı için kötü niyetli bir kişi isterdiği gibi değiştirebilir buna müsait...yazılarında akıcı bir dil kullanılmamıştır.