Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ibretlik Resimler

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kuran ve Biz

N7498778.jpg

H Çevrimdışı

hamza 23

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
vay benim siyahi kardesim ellerin dert gormesin buhalinle kuran ile mesgulsun allah senden on bin kere razi olsun biz ise........

P Çevrimdışı

PhiloSophiaLoren

Guest
37637_135806819788715_114960275206703_158457_7908153_n.jpg

Sapan taşına karşı füze.. Başka alemlerden farkımız bizim!

37637_135806819788715_114960275206703_158457_7908153_n.jpg

A Çevrimdışı

Al Muwahhida

Üye
İslam-TR Üyesi
ÇAMUR SAYESİNDE
9.jpg

Sudan'da çektiği bir 'o' an. Sudanlı çocukların ne kadar zor bir yaşam sürdüklerini anlatmaya yeten bir fotoğraf.Yiyecek bulmakta güçlük çeken bu çocuklar, vücutlarını ve başlarını bir gelenekten dolayı böyle çamurla kaplamamışlar. Asıl neden çaresizlikleri, çünkü saçlarındaki bitlerden ancak bu şekilde kurtulabiliyorlar..

MuhacirSelman Çevrimdışı

MuhacirSelman

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah’ım! Sularını veba (salgın hastalık) ile ve yiyeceklerini hastalıklarla karıştır. Şehirlerini yerin dibine geçir; üzerlerine sürekli bela indir; kuraklık ve kıtlıkla onları döv; azıklarını en verimsiz ve kendilerine en uzak topraklarda koy; kalelerin kapılarını onlara kapat; sürekli bir açlık ve acıklı bir hastalığa duçar et onları.

Amin..

Duayı ben yazmadım ama duam bu yönde İNŞAALLAH

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
müslim Anne ve Babalar çocuklarınızı yırtıcı hayvanların parçaladığı koyun sürüsü gibi yetiştirmeyin ! Kafirlere karşı mazlum duruma düşmekten ALLAH bizleri muhafaza eylesin amin ve Ömer İbn'i Hattab (r.a) gibi çocuklar yetiştirmeyi nasip etsin amin

İSTİŞHAD Çevrimdışı

İSTİŞHAD

الله لا ينسى أحداً ، هذا أمر كاف ليطمئن قلبك
Admin
Ey yüzünü ay ışığı çizmiş çocuk gönül bağladım sana

Sen ki, kör, sağır, dilsiz olma hainlikler karşısında...

7758.jpg

Abdulafuv Çevrimdışı

Abdulafuv

Hak Ehli Susarsa Batıl Ehli Kendini Hak Zanneder
İslam-TR Üyesi
haniya.jpg

Hayatında kaybetmekten korktuğu sarayları olmayan ve sırtını yalnız İslama dayayan liderler yıkılmaz.
İsmail Haniyye

ismail haniyeh.jpg

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allahu ekber velillehilhamd...izzet ve şeref Allah yolunda cihad eden mücahidlerindir....cihada icabet izzet terki ise zillet....Rabbiğfirli...

Üst Ana Sayfa Alt