Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Ihsan Şerocak Diyanet Tarafından Açığa Alındı

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir..
İslam-TR Üyesi
Samsun'da Diyanet İşleri Başkanlığı'na bağlı olarak vaizlik yapan, ilahiyatçı İhsan Şenocak açığa alındı.

Şenocak konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ''Allah’ın(cc) ayetlerini okumaktan daha onurlu bir vazife ve bu yolda bedel ödemekten daha büyük bir şeref tanımıyorum.'' ifadelerini kullandı.

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

İslam-TR Üyesi
Öve öve bitiremedikleri emirleri, aklamaya çalıştıkları sistem gelsin kurtarsın şimdi bunları ibni teymiyye'yi, cihad ehlini eleştirmekten sisteme vakit bulamıyordu ihsan bey.. İbni teymiyye'de, cihad ehlide izzetlice mücadele ettiler bunları zillete mahkum eden Allaha hamdolsun..

P Çevrimdışı

parsa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Şenocakçilar diyanetten hıyanet diye kampanya başlatmislar :D
Biz dedik de dinletemedik maaşı kesilince anladı herhal;)

Ne alakası var ya. Biraz ciddiyet ile yaklaşalım. Son tesettür açıklamaları konunun buraya gelmesine neden oldu. Kot pantolon konuşması ve diretmesi ihraç sebebi

T Çevrimdışı

tevhiddavam

Rabbim! Benim ilmimi arttır!
İslam-TR Üyesi
Ne alakası var ya. Biraz ciddiyet ile yaklaşalım. Son tesettür açıklamaları konunun buraya gelmesine neden oldu. Kot pantolon konuşması ve diretmesi ihraç sebebi

Konuyu biliyorum kastettiğim şey o değil zaten. Bu adam diyanete bu kadar güveniyordu sırtını onlara dayamıştı. Solcuların sitesinde yapilan haber ve onların sosyal medyadaki ayaklanmalariyla açığa alındı.
Bunda şaşıracak bir sey yok cunku diyanet zaten laik sistemin bir parçası. Hıyanet oldugunu anlamak için de bunlarin olmasına gerek yoktu.
Babanin öz kızına şehvet duymasi haram değil diyen
Papayla el ele kol kola fotoğraf çektiren diyanetti de ihsan şenocağı ihraç ettirince mi hıyanet oldu

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

İslam-TR Üyesi

Ne farkeder bu şerocak denilen müfsid her fırsatta müslümanları hedef göstererek rejime şikayet ediyordu sonunda Allahın adaleti tecelli etti elhamdulillah o çok güvenerek müslümanları şikayet ettiği şahıslar ilk fırsatta şutladı müridleri çılgına dönmüş aynı hassasiyeti bir gün hıyanetten atılan oflu hocaya göstermediler taassupçuluk kör etmiş bunları.

Şamil Basayew Çevrimdışı

Şamil Basayew

İslam-TR Üyesi
Ayrıca bu müfsid şovmenlikte cübbeli denilen kafirin de üstünde bir şovmen çok iyi hatırlıyorum haleb işgal edilmeden sanırım 1 hafta önce mücahidler için suriye'de vahhabiler var, tekfirciler var, türk halkına sempatik görünmeye çalışıyorlar, bunlar İngiliz ajanı dedikten sonra haleb konferanslarına utanmadan en önden katılıp ağlamaya çalışmış o da yetmemiş o vahhabi dedikleri insanlar gibi konuşup tağut esed, tağut rejim diyerek milleti kandırmaya çalışmıştı Allaha hamdolsun hatayda müslümanlar bu konuşmaya çıktığı zaman tepkilerini gösterdiler ve 'muhaysini orada sen neredesin' diyerek slogan atmışlardı.

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Babanin öz kızına şehvet duymasi haram değil diyen
...diyanetti
Diyanet Malum Fetva'da' Alıntı:
diyanet-ten-fetva-babanin-oz-kizina-sehvet-duymasi-haram-degil-102798-1.jpg
Diyanet'iñ o fetvada haram değil dédiği şey babanıñ kızına şehvet duyması değil, kızına şehvet duyan babanıñ karısıyla olan nikahınıñ durumu.

T Çevrimdışı

tevhiddavam

Rabbim! Benim ilmimi arttır!
İslam-TR Üyesi
Diyanet'iñ o fetvada haram değil dédiği şey babanıñ kızına şehvet duyması değil, kızına şehvet duyan babanıñ karısıyla olan nikahınıñ durumu.
O sekilde biliyodum eksiklik varsa hakkinizi helal edin . Allah razi olsun bilgilendirme icin de

Üst Ana Sayfa Alt