Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Ikraislam Ansiklopedisi V.4

ikraislam Çevrimdışı

ikraislam

Aktif Üye
Site Emektarı
ikra.gif
İkra İslam Ansiklopedisi İndirmek İçin;
TIKLA

Moderatör tarafında düzenlendi:
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
evet birtat abi www.ikraislam.biz sitesinin forumu bize yönlendirildi. Sebep sitemize daha cok ziyaretçi gelmesi için ve çalışmaların tek forumdan idare edilmesi için her iki site içinde inşaallah hayırlı çalışmalar olur diye yaptık. Buna benzer bir kaç site daha var inşaAllah sitemiz tam oturunca gerekli açıklamalar yapılacak. inşallah hayr olur .

ikraislam Çevrimdışı

ikraislam

Aktif Üye
Site Emektarı
var di mi? :p:p

bu arada;
ilk indirdiğim Ahmet Varol adlı dosya, tek başına bağımsız çalışmaz mı.
diğerlerini indirip birleştirmem mi lazım?

Evet bağımsız çalışabilir. Ama en önemli kısımlar diğer partlarda indirince anlarsınız. selam ve dua ile

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ilk bölümde resim vb, bazılarını açtım.
evet bağımsız da çalşabiliyor.

fakat, demin 2. kısım da da oldu, klasörleri değil de, altlarında bi sayfa lar var,
tıklayınca, çıkartma işkemini başlatıyor.
bunu uzmansız anlayamadım.

ikraislam Çevrimdışı

ikraislam

Aktif Üye
Site Emektarı
ilk bölümde resim vb, bazılarını açtım.
evet bağımsız da çalşabiliyor.

fakat, demin 2. kısım da da oldu, klasörleri değil de, altlarında bi sayfa lar var,
tıklayınca, çıkartma işkemini başlatıyor.
bunu uzmansız anlayamadım.

hocam tüm dosyaları indirmeniz gerekiyor tümünü indirince hepsini aynı klasörde topla ve ilk partta dosyayı çıkar deyin ansiklopedi ortaya çıkacak şayet birini bile indirmesseniz açamassınız.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
tamam hocam, şimdi de 3.kısım iniyor İnşaAllah..
bakacağızz

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
7 Partı da indirdim.
şimdi ne yapacam hocam, yine açılmayanlar var:eek:

ikraislam Çevrimdışı

ikraislam

Aktif Üye
Site Emektarı
7 Partı da indirdim.
şimdi ne yapacam hocam, yine açılmayanlar var:eek:

hocam yapman gereken 7 partı bir klasörde topla ve 1. partta sağı tıkla ve winrar programı ile dosyayı çıkar karşına 500 mblık ansiklopedi gelecek.

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
hocam tüm dosyaları indirmeniz gerekiyor tümünü indirince hepsini aynı klasörde topla ve ilk partta dosyayı çıkar deyin ansiklopedi ortaya çıkacak şayet birini bile indirmesseniz açamassınız.
aslında açılabilir. :)
İnternetten Film indiriyorsunuz fakat daha bir parçası bitmesine rağmen filmin kalitesini ve dilini merak ediyorsanız bu püf noktası sizin için.

Bunun için Yapmanız Gerekenler:

Rar Dosyasının 1. Part Dosyasını açıp çıkarılacağı yeri gösteriyoruz Extract Files komutunu tıklıyoruz.

prewo6.jpg

Daha sonra Dosyanın çıkarılacağı yeri gösteriyoruz Masaüstü

Winrar ın alttaki çeşitli şeçeneklerinden Bozuk Dosyaları Koru Kutucuğunu işaretliyoruz Hepsi bu kadar.

Dosya Yüklemesi Bittikden sonra aşağıdaki programa videoyu sürüklememiz yeterli

Winrar Movie

Kolay gelsin

alıntıdır...

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yine açamadım.
yarın birine açtıracam.
umarım sayın ıkraislam'a Rizeye gel, proğramı aç de'mem !!!!!!!!!!!!!!!

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş bu dediğin sadece videolar için geçerli bu ansiklopedi html help proğramıyla yapılmıştır. dolaysıyla dosyalardan biri eksik olursa açamassınız.
benim kota sorunum olduğu için indiremedim, o yüzden video sanıp açıklamada bulunmuştum, özür dilerim...