Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Video İmam Ahmed Bin Hanbel (rahimehullah)

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
İmam Ahmed bin Hanbel (rahimehullah)
(Türkçe altyazılı)

imam-dizi-yan.jpg
Ahmed-Bin-Hanbel-Dizisi-Ramazan-ayinda-gosterimde_1461360941.jpg

Not:
17884080_109410036280823_8445170979406345212_n.jpg

İmam Ahmed bin Hanbel filmi Türkçe alt yazılı larak toplam 31 bölüm halinde tamamlanmıştır.
Ok.ru sitesinde 360p kalitesinde izleyebilirsiniz. Yüksek kalite için bu sitede oturum açmanız gerekmektedir.

Fragman :

Türkçe Dublaj Fragman :

Oynayanlar :

--------------

archive vcd.jpg

1. Bölüm

2. Bölüm

3. Bölüm

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ahmed bin Hanbel dizisini çok beğendim. Ahmed bin Hanbel'in geçim derdi ile ilim derdi arasında gidip gelmesi, bazı ahilerin İbn Amir gibi günümüzde sürekli evlilikten bahsetmesi, sapik fırkaların türemesi... Dizi hepimizin hayatından bir kare yansıtıyor sanki...

S Çevrimdışı

Süleyman Incek

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Es selamu aleykum ve rahmetullah.
Allah c.c. razı olsun.
Oynatma çubuğu ve büyütme butonu kayboluyor telefondan bakınca. Birtek bana mı oluyor acab?

Abdulmuizz Fida

Admin
Es selamu aleykum ve rahmetullah.
Allah c.c. razı olsun.
Oynatma çubuğu ve büyütme butonu kayboluyor telefondan bakınca. Birtek bana mı oluyor acab?
Âleykum selam we rahmetullah;

Ecmâin kardeşim. ok.ru sitesine üye olmanızı gerekmektedir. Üye olursanız oynatma, ileri geri çubuğu gelse de, ekran büyütme butonu ve görüntü kalite seçeneği (en fazla 360p) aktif olmuyor. Filmi kendi sitesinden izlemeniz için ekran büyütme butonu sadece ok.ru sitesinde aktif oluyor. Sağ alt köşedeki ok butonuna tıklayınca sitenin kendisine geçiliyor.

Abdulmuizz Fida

Admin
Duyuru:
29, 20 ve 31. SON Bölüm FHD Türkçe Altyazılı olarak eklendi.

Üst Ana Sayfa Alt